Acidomid K králíci 1l

Acidomid je komplexním vitamínovým doplňkem s potřebnými minerály, elektrolyty, a organickými kyselinami, zajišťujícími 100%... více informací »
Acidomid K králíci 1l
Značka: Benefeed
189 Kč
Ověřit dostupnost
Acidomid je komplexním vitamínovým doplňkem s potřebnými minerály, elektrolyty, a organickými kyselinami, zajišťujícími 100%...

Acidomid je komplexním vitamínovým doplňkem s potřebnými minerály, elektrolyty, a organickými kyselinami, zajišťujícími 100% kondici chovaných králíků. Acidomid velice příznivě ovlivňuje králičí reprodukční systém, s pozitivním vlivem na mléčnost samic. Prevence proti rozmnožování patogenních bakterií, plísní a kokcidií. Obsahuje organické kyseliny a glukózu. Vyvážený poměr minerálních látek. Stimuluje metabolismus. Zvyšuje imunitu králíka. Redukuje potíže zažívacího traktu králíka. Snižuje rizika průjmového onemocnění u králíka. Složení Minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky. Krmný návod Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody). Skladování Skladovat v suchém a temném prostředí v původních uzavřených obalech….

Často hledaný produkt Acidomid K králíci 1l od našeho známého výrobce Benefeed můžete dostat momentálně v naši nabídce opravdu levně! Právě lze objednat jen za 189 Kč.
Více z kategorie Doplňky stravy
Další zboží od výrobce Benefeed