Acidomid K králíci 500ml

Acidomid je komplexním vitamínovým doplňkem s potřebnými minerály, elektrolyty, a organickými kyselinami, zajišťujícími 100%... více informací »
Acidomid K králíci 500ml
Značka: Benefeed
139 Kč
Ověřit dostupnost
Acidomid je komplexním vitamínovým doplňkem s potřebnými minerály, elektrolyty, a organickými kyselinami, zajišťujícími 100%...

Acidomid je komplexním vitamínovým doplňkem s potřebnými minerály, elektrolyty, a organickými kyselinami, zajišťujícími 100% kondici chovaných králíků. Acidomid velice příznivě ovlivňuje králičí reprodukční systém, s pozitivním vlivem na mléčnost samic. Prevence proti rozmnožování patogenních bakterií, plísní a kokcidií. Obsahuje organické kyseliny a glukózu. Vyvážený poměr minerálních látek. Stimuluje metabolismus. Zvyšuje imunitu králíka. Redukuje potíže zažívacího traktu králíka. Snižuje rizika průjmového onemocnění u králíka. Složení Minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky. Krmný návod Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody). Skladování Skladovat v suchém a temném prostředí v původních uzavřených obalech…. Výjimečný výrobek Acidomid K králíci 500ml máte možnost nakoupit rovněž na stránkách v sekci doplňky stravy. Nyní si můžete pořídit akční zboží z naší sekce za super ceny. Významný výrobce Benefeed má na skladě prvotřídní sortiment za super ceny! Vždyť to vidíte sami! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce Benefeed. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Acidomid K králíci 500ml od dodavatele kvalitních produktů Benefeed můžete pořídit aktuálně na webu za extra cenu. Nyní pořídíte jen za 139 Kč.
Více z kategorie Doplňky stravy
Další zboží od výrobce Benefeed