Online krmiva

Bardog Lisované granule za studena Salmon Potato 56 12 kg

Kvalitní a žádaný kus Bardog Lisované granule za studena Salmon Potato 56 12 kg od společnosti s předním postavením na trhu Bardog snadno můžete pořídit u nás nyní za nejnižší cenu. Nyní pořídíte jen za 1 435 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Bardog
1 435

 
Salmon Potato 56
Granule lisovány za studena – 20 % ovoce a 18 %zeleniny
Energetická hodnota 3570 kcal/kg
Salmon Potato 56 je kompletní hypoalergenní ultra prémiové krmivo určené pro dospělé psy všech plemen. Je speciálně vyvinuto pro psy s alergií na obiloviny, jiné druhy masa, nebo mají citlivý trávicí systém. Lisované krmivo Salmon Potato je vyrobeno dle nejnovějších poznatků vědy a výživy na správné stravování psů . Suroviny jsou zachovány bez technologických úprav a to přírodním stavu lisovány za studena. Díky tomu dosahují vysokou stravitelnost a minimálně zatěžují trávicí systém. Tyto lisované granule jsou velmi dobře stravitelné a obsahují 20 % ovoce, 18% zeleniny a 56% lososa. Krmivo dosahuje perfektních nutričních hodnot a obsahuje jeden druh masa Losos. Ideální pro psy  trpící potravinovou alergií na obiloviny a jiné druhy masa.
Suroviny v potravinářské kvalitě.
Krmná dávka je díky vysoké stravitelnosti daleko nižší, než u extrudovaných krmiv, takže nepřetěžuje trávící ustrojí.
Ultra prémiové  lisované granule pro psy Salmon Potato obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů.
Krmivo obsahuje 20% ovoce a 18% zeleniny jako zdroj vlákniny, sacharidů a řady vitamínů.
Echinacea (bylinka) stimuluje obranný systém a podporuje obranyschopnost. Má desinfekční účinky na organismus a obsahuje spousty vitamínů, polysacharidů a alkolaidů.
Spirulina (mořská řasa) je bohatý zdroj bílkovin, aminokyselin a minerálů. Patří mezi superpotraviny, podporuje imunitu, zvyšuje koncentraci  a působí proti únavě.
Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, zpevňuje stěny cévního systému a zamezuje viklání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který příznivě působí na zrak a potenci a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.
Lisované granule Bardog si zachovávají většinu živin, ale také typickou chuť a vůni, čímž jsou žádoucí i pro mlsné psy.
U lisovaných granulí, nedochází k bobtnání v žaludku a díky menším krmným dávkám nehrozí torzo žaludku.
Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Se svou unikátní recepturou se řadí Ultra prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.
Složení: Sušený čerstvý syrový Losos 56 %, Ovoce 20% sušené jablka, brusinky, švestky,  Zelenina 18 % – batáty, hrách, petržel, červená řepa. Hovězí tuk, Spirulina, Echinacea, dále sušený vaječný prášek, pivovarské kvasnice. Yucca, lososový olej, bylinky, prebiotika. L-karnitin, který stimuluje metabolismus tuků, lecitin 3,3g, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, Pravý lososový olej omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. FOS.
Nutriční složení: hrubý protein 24%, hrubý tuk 13%, hrubá vláknina 3,9 %, hrubý popel 7,6%,  vlhkost 10%, vápník 1,6%, fosfor 1,0%, jod 1,6%, sodík 0,3%, hořčík 0,12%, železo 210 mg, měď 5 mg, vit. C 150 mg, vit. E 250 mg, vit. A 15000 IU, vit. D3 1500 IU, vit. B 16,5 mg, EPA 0,1%, DHA 0,1%
Energetická hodnota kcal / kg  3590
Váha psa               Denní dávka (g)1 – 5 kg                      30 – 1055 – 10 kg                  105 – 17510 – 20 kg                175 – 29520 – 40 kg                295 – 46540 – 60 kg                465 – 590nad 65 kg 11 g / kg tělesné hmotnosti
Dávkování je orientační.
Druh masa Losos
Druh masa Ryba
Aktivita psa Bez omezení
Aktivita psa Běžná
Aktivita psa Běžná až vyšší
Aktivita psa Nižší
Aktivita psa Vysoká
Aktivita psa Nízká
Velikost plemene Velká
Velikost plemene Malá
Velikost plemene Všechna
Velikost plemene Střední