Online krmiva

Bardog Prémiové granule Senior Light 17/08 15 kg

Diskontní produkt Bardog Prémiové granule Senior Light 17/08 15 kg od této skvělé značky Bardog můžete získat na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně! Právě nyní za skvělou cenu 838 Kč.
Bardog Prémiové granule Senior Light
Ověřit dostupnost
Značka: Bardog
838

Senior Light 17/08
Granule BARDOG  Senior Light je krmivo  prémiové kvality speciálně vyvinuté pro starší psy, psy s nadváhou, nižší aktivitou a  energetickou potřebou.
Jelikož má většina starších psů oslabený trávící systém je krmivo Senior/light uzpůsobeno tak, že je velmi dobře stravitelné. Snížený obsah bílkovin je zárukou pro správnou funkci ledvin a nezatěžuje další orgány. Díky nižšímu procentu tuku doporučujeme toto krmivo i pro psy se sklony k přibírání.
Použitím kvalitního kuřecího masa z volných chovů a ječmene a zeleniny dosahuje toto prémiové krmivo vysoké stravitelnosti.
Krmivo obsahuje vitamín A, který příznivě působí na zrak a potenci a předchází šerosleposti. Vitamíny E (fokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.
Granule Bardog vynikají nejen svou kvalitou, ale i chutností, takže jsou vhodné i pro mlsné psy. Po otevření pytle ucítí Váš pes lákavou vůni, čímž se pro psy stává Bardog neodolatelným krmivem.
Granule nemají na povrchu mastný povlak, jako u granulí kde se tuk dodává nástřikem na granule a to zamezuje žluknutí granulí. Velikost granulí je 10 – 12 mm.
Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení: Kuřecí maso min. 21%, rýže min. 12%, zelenina, drůbeží tuk, rostlinné oleje, ječmen, cukrová řepa, vláknina, pivní kvasnice, lecitin 5%, vitamíny a minerály, premix, Digest.

Proteiny           170 g/kg
Tuky                80 g/kg
Popelovina        75 g/kg
Vláknina           10 g/kg
Vlhkost             10 g/kg
Vápník              8 g/kg
Fosfor               60 g/kg
Sodík                2 g/kg
vit A                 20000 lU
vit D3               2000 lU
vit E                 75 mg

Dávkování

Váha psa

Denní dávka

10 kg

120 g

20 kg

180 g

30 kg

300 g

40 kg

410 g

50 kg

500 g

60 kg

650 g

Druh masa Kuřecí
Aktivita psa Nižší
Aktivita psa Nízká
Hmotnost 15 kg
Značka Bardog
Výrobce Bardog
Druh krmiva Granule
Velikost plemene Pro všechny
Velikost plemene Malé
Velikost plemene Střední
Velikost plemene Obří
Velikost plemene Velké