Online krmiva

Bardog Super prémiové granule Adult Medium M 24/13 15 kg

Tento kvalitní a levný produkt Bardog Super prémiové granule Adult Medium M 24/13 15 kg od značky s tradicí a dobrou pověstí Bardog jednoduše můžete najít v naší online nabídce extra se slevou! Pouze nyní za 1 157 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Bardog
1 157

Adult Medium M 24/13
Vyvinuto speciálně pro střední plemena psů.
Granule Adult Medium M super prémium jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky na výživu Středních plemen dospělých psů. Střední granule přispějí ke snížení zubního kamene a podpoří zubní a ústní hygienu, což majitelé středních plemen jistě ocení. Granule Adult Medium M jsou určeny pro psy s hmotností od 10 kg do 25 kg.
Velkou výhodou super prémiových krmiv oproti prémiovým krmivům jsou menší krmné dávky a bohatost vitamínů, minerálů a stopových prvků.
Super prémiové granule pro psy Adult Medim M obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů.
Použitím kvalitního kuřecího masa z volných chovů a rýže z rýžových plantáží dosahuje toto super prémiové krmivo vysoké stravitelnosti.
Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, zpevňuje stěny cévního systému a zamezuje viklání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který příznivě působí na zrak a potenci a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.
Granule Bardog vynikají nejen svou kvalitou, ale i chutností, takže jsou vhodné i pro mlsné psy. Po otevření pytle ucítíte lákavou vůni pečeného kuřete, čímž se pro psy stává Bardog neodolatelným krmivem.
Granule nemají na povrchu mastný povlak, jako u granulí kde se tuk dodává nástřikem na granule a to zamezuje žluknutí granulí. Velikost granulí je 9 – 12 mm.
Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Se svou unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.
Složení: kuřecí maso, min 28% rýže min 14%, rostlinné oleje, drůbeží tuk, červená řepa, řepné řízky, zelenina, vaječný prášek, lněné semínko, kvasnice, svatojánský chléb, Hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, calciumcarbonate, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. Pravá omega 3 z norského lososa.

Proteiny          24%
Tuky               13%
Vláknina          2,5%
Popel              8,0%
Vlhkost           9,5%
Fosfor             1,2%
Vápník            1,6%
Magnézium      0,105%
vit A               18000 lU
vit D3             1800 lU
vit E               153 mg
vit C               100 mg
Měď                12 mg

Dávkování

Hmotnost psa/kg

Denní dávka/g

10

150

15

200

20

250

25

280

Druh masa Kuřecí
Aktivita psa Běžná
Aktivita psa Běžná až vyšší
Velikost plemene Střední
Věk psa 1-9 let
Věk psa Pro dospělé psy
Vlastnosti Super premium
Hmotnost 15 kg
Hmotnost 15kg
Značka Bardog
Druh krmiva Granule
Požadované vlastnosti Grain Free