Online krmiva

Flexi New Classic Cord M 5m černé

Tento akční produkt Flexi New Classic Cord M 5m černé od předního výrobce Flexi jednoduše najdete na našich stránkách nyní trvale výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 365 Kč.
EAN: 4000498022627
Flexi New Classic Cord M
Ověřit dostupnost
Značka: Flexi
365

Flexi New Classiclankové samonavíjecí vodítko.Unikátní výhodou flexi vodítka je možnost přirozeného pohybu bez omezení touhy psa po zkoumání okolí.Novinkou je možnost připevnění příslušenství sloužícího k většímu komfortu a bezpečnosti. Jedná se o multibox sloužící k usnadnění přenášení pamlsků nebo hygienických sáčků a LED svítící systém sloužící hlavně jako bezpečností prvek při pohybu v noci.Délka 5mPro psy do max.20kgReflexní prvkyKrátký zdvih brzdového systémuChromovaná karabinaHmotnost cca 230gBarva červená
Flexi vodítko je vždy pod mírným tahem, díky tomu je možné psa zastavit kdykoli stisknutím brzdy a pohyby rukou jej přiblížit případně stisknutím tlačítka brzdy vychovávat. Pokud pes běží u nohou lze flexi zablokovat stisknutím příslušné funkce .Více informací o manipulaci naleznete v návodu k obsluze.Princip flexi – svoboda pro psy i pro majitele.
Hmotnost 300.000g