Fontánka Catit Pixi bílá

Fontána pro kočky je vybavena energeticky úsporným a velmi tichým čerpadlem, které se automaticky vypne, když je hladina vody... více informací »
Fontánka Catit Pixi bílá
Značka: Cat It
999 Kč
Ověřit dostupnost
Fontána pro kočky je vybavena energeticky úsporným a velmi tichým čerpadlem, které se automaticky vypne, když je hladina vody...

Fontána pro kočky je vybavena energeticky úsporným a velmi tichým čerpadlem, které se automaticky vypne, když je hladina vody příliš nízká. Filtr s trojím účinkem zajišťuje důkladně vyčištěnou vodu. Velmi tiché, energeticky úsporné čerpadlo. Kompaktní, ergonomický design – nevyžaduje mnoho místa na podlaze, fontánu lze snadno zvednout. Podsvícený ukazatel hladiny vody: zvenčí jasně viditelný ukazatel stavu naplnění. Ochrana proti přetečení. Diskrétní noční světlo – jemně svítí a ukazuje cestu k vodě v noci, při nízké hladině vody bliká červeně. Objem: 2,5 l Celkové rozměry: 20,5 x 20,5 x 17 cm 3násobný efektivní filtr: Bavlněná tkanina: filtruje částice nečistot z vody Aktivní uhlí: odstraňuje z vody nečistoty a pachy Iontový výměník: pomáhá změkčovat vodu Čištění fontánky: Jednou týdně umyjte a opláchněte fontánu na pití měkkou houbičkou a jemným čisticím prostředkem bez chemikálií a abraziv. Vše pečlivě opláchněte, aby nikde nezůstaly… Neodolatelný produkt Fontánka Catit Pixi bílá je k dispozici bez obtíží tady na webu umístěný v rubrice fontány a zásobníky. Mrkněte na akční kousky z naší kategorie ve slevě. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Cat It. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Cat It vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment za skutečně výhodné peníze. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a levný kus Fontánka Catit Pixi bílá od skvělého výrobce Cat It máte možnost dostat aktuálně na webu za super cenu! Nyní lze objednat jen za 999 Kč.