Fontánka Catit Pixi modrá

Fontána pro kočky je vybavena energeticky úsporným a velmi tichým čerpadlem, které se automaticky vypne, když je hladina vody... více informací »
Fontánka Catit Pixi modrá
Značka: Cat It
999 Kč
Ověřit dostupnost
Fontána pro kočky je vybavena energeticky úsporným a velmi tichým čerpadlem, které se automaticky vypne, když je hladina vody...

Fontána pro kočky je vybavena energeticky úsporným a velmi tichým čerpadlem, které se automaticky vypne, když je hladina vody příliš nízká. Filtr s trojím účinkem zajišťuje důkladně vyčištěnou vodu. Velmi tiché, energeticky úsporné čerpadlo. Kompaktní, ergonomický design – nevyžaduje mnoho místa na podlaze, fontánu lze snadno zvednout. Podsvícený ukazatel hladiny vody: zvenčí jasně viditelný ukazatel stavu naplnění. Ochrana proti přetečení. Diskrétní noční světlo – jemně svítí a ukazuje cestu k vodě v noci, při nízké hladině vody bliká červeně. Objem: 2,5 l Celkové rozměry: 20,5 x 20,5 x 17 cm 3násobný efektivní filtr: Bavlněná tkanina: filtruje částice nečistot z vody Aktivní uhlí: odstraňuje z vody nečistoty a pachy Iontový výměník: pomáhá změkčovat vodu Čištění fontánky: Jednou týdně umyjte a opláchněte fontánu na pití měkkou houbičkou a jemným čisticím prostředkem bez chemikálií a abraziv. Vše pečlivě opláchněte, aby nikde nezůstaly…
Unikátní produkt Fontánka Catit Pixi modrá jde pořídit právě nyní tady na našem webu ve známé rubrice fontány a zásobníky! Nyní koupíte unikátní zboží z této známé kategorie za výhodnou cenu! Známý dodavatel Cat It svým zákazníkům dodává kvalitní zboží za příznivé ceny! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Cat It. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější kousek Fontánka Catit Pixi modrá od značky se skvělou pověstí Cat It snadno pořídíte momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu. Cena již od 999 Kč.