Online krmiva

Hovězí hrtan sušený 1000 g

Hodně oblíbený produkt Hovězí hrtan sušený 1000 g od skvělé a známé značky Slovakia Farma je k dostání tady a teď za výhodnou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 392 Kč.
Hovězí hrtan sušený 1000

Hovězí hrtan sušený
Doplňkové krmivo BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.
Vysoce stravitelná a chutná přírodní dobrota pro psy.

Sušený hovězí hrtan, nebo jinak hovězí trachea je zdravou a chutnou pochoutkou pro psa, který obsahuje vysoký podíl přírodního kolagenu a elastinu.
Svou pevností a velikostí slouží také jako žvykací hračka. Vhodné pro stredné a velké psy. Hovězí hrtany jsou dobře stravitelné a plnohodnotně využitelné pro oragizmus psa
především jako ochrana kloubů, koubních vazů a šlach. Obsahují také podíl minerálů, které mají pozitivní vliv na chrup psa. 

Hovězí hrtan je 100% přírodní surovina, bez jakékoliv další dochucovací úpravy. Je nekrájený, pozvolna usušený horkým vzduchem, nekonzervovaný, nearomatizovaný. Dá se podávat psovi jako žvýkací hračka, nebo odměna, či pamlsek během dne. Určeno pro všechny druhy psů se zdravým chrupem. 
Velikost:  Průměr cca 40 mm. Délka cca 40 – 45 cm.

Skladování a spotřeba: Uchovávejte hovězí hrtan ideálně v papírovém sáčku, v temnu, suchu a chladu, nejlépe do 15 °C. Chraňte před přímým slunečním svitem.

Není určeno k lidské spotřebě.
Krajina původu ČR
Druh masa Hovězí
Hmotnost 1000.000g