Kapsička Ontario kuřecí se zeleninou ve vývaru 300g

Kuřecí maso se zeleninou ve vývaru. Monoproteinové, kompletní krmivo pro psy všech věkových skupin (od 2. měsíce věku)... více informací »
Kapsička Ontario kuřecí se zeleninou
Značka: Ontario
59 Kč
Ověřit dostupnost
Kuřecí maso se zeleninou ve vývaru. Monoproteinové, kompletní krmivo pro psy všech věkových skupin (od 2. měsíce věku)...

Kuřecí maso se zeleninou ve vývaru. Monoproteinové, kompletní krmivo pro psy všech věkových skupin (od 2. měsíce věku) inspirováno Barfem. Jemně rozemleté kuřecí maso s většími kousky čisté svaloviny, brambor, hrachu a mrkve ve voňavém vývaru. Receptura obsahuje změkčené kuřecí kosti, které jsou důležité pro svůj obsah fosforu a vápníku. Při výrobě kapsiček jsou používány pouze vysoce kvalitní ingredience čistě přírodního charakteru. Maso je v kvalitě pro lidskou spotřebu. Kapsičky jsou tepelně sterilizované, neobsahují tak žádné konzervanty. Přirozený vzhled a aroma bez jakýchkoli dochucovadel a barviv. Složení Kuřecí maso 62%, vývar 18%, změkčené kuřecí kosti 10%, brambory 4%, hrách 3%, mrkev 3%. Analytické složky Hrubý protein 10%, hrubý tuk 3%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 2%, vlhkost 83%. Krmný návod Krmte 1-2krát denně v maximálním množství 200g na 5kg váhy Vašeho psa. Před otevřením uchovávejte na suchém místě při teplotě 5-20 °C bez…
Exkluzivní produkt Kapsička Ontario kuřecí se zeleninou ve vývaru 300g naleznete rovnou na našich stránkách v rubrice konzervy a kapsičky. Nyní najdete akční kusy z této známé rubriky za výborné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Ontario. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Kapsička Ontario kuřecí se zeleninou ve vývaru 300g od známé značky Ontario jednoduše najdete teď extra se slevou. Levně za 59 Kč.