Kapsička Pro Plan Cat Delicate krůta 85g

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky. Obsahuje všechny esenciální živiny včetně prebiotik, která prokazatelně... více informací »
Kapsička Pro Plan Cat
Značka: Pro Plan
29 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky. Obsahuje všechny esenciální živiny včetně prebiotik, která prokazatelně...

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky. Obsahuje všechny esenciální živiny včetně prebiotik, která prokazatelně podporují zdravé trávení. Kombinuje v sobě výživu, kterou očekáváte, s chutí, kterou bude Vaše kočka milovat. Složení Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4 % krůta), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší výrobky z ryb, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, cukry.
Akční produkt Kapsička Pro Plan Cat Delicate krůta lze získat bezstarostně tu zařazený v rubrice pro dospělé kočky! Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této sekce za akční cenu! V očích zákazníků populární výrobce Pro Plan má v nabídce prvotřídní zboží. za dobré ceny! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další vybrané produkty od značky Pro Plan. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Kapsička Pro Plan Cat Delicate krůta 85g od značky se zárukou kvality Pro Plan jde sehnat zde za akční cenu! Aktuálně za 29 Kč.