Online krmiva

Kelpa SlovakiaFarma 1000gr

Tento akční a ve slevě kousek Kelpa SlovakiaFarma 1000gr od kvalitní společnosti Slovakia Farma můžete získat tady teď právě za extra cenu. K sehnání zrovna v akci za 404 Kč.
Kelpa SlovakiaFarma 1000gr

Mořská řasa KelpaDoplňkové krmivo pro psy, kočky a koněSložení: 100 % sušená hnědá mořská řasa Kelpa (Ascophyllum nodosum)
Dávkování

1/4 čajové lžičky pro malé psy a kočky (cca 0,6 g)
1/2 čajové lžičky pro středě velké psy (cca 1,2 g)
1 čajová lžička pro velké psy (cca 2,5 g)
Pro koně 15 – 30 g denně do krmné dávky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein: 8%
Hrubý tuk: 4%
Hrubá vláknina: 7%
Popel: 27%
Vláknina: 54%

DÁLE OBSAHUJE:

Jód: 1000 ppm
Měd: 20 ppm
Železo: 1000 ppm
Dusík: 1,5 %
Vápník: 5 %
Hořčík: 0,6 %
Karoten, kyselina askorbová, riboflavin, thiamin, Tokoferoly, niacin, B12, kyselina listová

Krmný návod: Odměřené množství řasy přimíchejte do běžné stravy. Ideální je rozdělení do více dávek v průběhu dne. Pro dosažení maximálního efektu je potřeba užívat řasu dlouhodobě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Skladování: Uchovávejte v původním, dobře uzavřeném obalu, v suchu a temnu.Benefity:Antivirové a antibakteriální účinky.Odstraňuje zubní plak a napomáhá odstranit zápach z tlamy.Zdroj velké řady vitamínů (zejména skupiny B a C) a minerálů, stopových prvků a aminokyselin, esenciálních mastných kyselin a enzymů.Díky obsahu jódu podporuje správnou funkci štítné žlázy.Podporuje imunitní systém, působí jako antioxidant a bojuje i proti nádorovým onemocněním.Zlepšuje pigmentaci srsti a kvalitu srsti.Ideální doplněk při BARFu, zejména díky vysokému obsahu těžko dostupných živin.U psů a koček s podezřením nebo onemocněním štítné žlázy konzultujte podávání přípravku s veterinárním lékařem.
Krajina původu EU.
Hmotnost 1000.000g