Online krmiva

Kelpa SlovakiaFarma 500gr

Unikátní a žádaný produkt Kelpa SlovakiaFarma 500gr od značky se skvělou pověstí Slovakia Farma můžete pořídit na našich stránkách nyní za akční cenu! Nyní můžete mít za 203 Kč.
Kelpa SlovakiaFarma 500gr

Mořská řasa KelpaDoplňkové krmivo pro psy, kočky a koněSložení: 100 % sušená hnědá mořská řasa Kelpa (Ascophyllum nodosum)
Dávkování

1/4 čajové lžičky pro malé psy a kočky (cca 0,6 g)
1/2 čajové lžičky pro středě velké psy (cca 1,2 g)
1 čajová lžička pro velké psy (cca 2,5 g)
Pro koně 15 – 30 g denně do krmné dávky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein: 8%
Hrubý tuk: 4%
Hrubá vláknina: 7%
Popel: 27%
Vláknina: 54%

DÁLE OBSAHUJE:

Jód: 1000 ppm
Měd: 20 ppm
Železo: 1000 ppm
Dusík: 1,5 %
Vápník: 5 %
Hořčík: 0,6 %
Karoten, kyselina askorbová, riboflavin, thiamin, Tokoferoly, niacin, B12, kyselina listová

Krmný návod: Odměřené množství řasy přimíchejte do běžné stravy. Ideální je rozdělení do více dávek v průběhu dne. Pro dosažení maximálního efektu je potřeba užívat řasu dlouhodobě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Skladování: Uchovávejte v původním, dobře uzavřeném obalu, v suchu a temnu.Benefity:Antivirové a antibakteriální účinky.Odstraňuje zubní plak a napomáhá odstranit zápach z tlamy.Zdroj velké řady vitamínů (zejména skupiny B a C) a minerálů, stopových prvků a aminokyselin, esenciálních mastných kyselin a enzymů.Díky obsahu jódu podporuje správnou funkci štítné žlázy.Podporuje imunitní systém, působí jako antioxidant a bojuje i proti nádorovým onemocněním.Zlepšuje pigmentaci srsti a kvalitu srsti.Ideální doplněk při BARFu, zejména díky vysokému obsahu těžko dostupných živin.U psů a koček s podezřením nebo onemocněním štítné žlázy konzultujte podávání přípravku s veterinárním lékařem.
Krajina původu EU.
Hmotnost 500.000g