Online krmiva

Kloubní výživa – Chondromix Natural Dog 500ml

Zlevněný kousek Kloubní výživa - Chondromix Natural Dog 500ml od výrobce Natureca máte možnost nakoupit zrovna dnes levně! Právě nyní za 365 Kč.
EAN: 8719326194769
Kloubní výživa - Chondromix Natural
Ověřit dostupnost
Značka: Natureca
365

Kloubní výživa Natureca – Chondromix Natural je doplňkový přírodní produkt, který příznivě působí na klouby, vazy a pohybový aparát psa. Je vhodný pro psy všech plemen a velikostí od věku 3 měsíců. Pomocník v péči o klouby a pohybový aparát psa. 
Je lehce stravitelný a chutný, s vyváženým složením a snadnou aplikací do krmiva. Mix ovčího tuku, lososového oleje, slunečnicového oleje, rozmarýnu, chondroitinu a glukosaminu v tekutém stavu zaručuje rychlou a vysokou vstřebatelnost a je zdrojem energie, omega 3, 6 a 9 mastných kyselin, železa, vápníku a vitamínů A, B6, D, E a K.
CHONDROMIX NATURAL DOG  je vhodný pro dlouhodobé užívání, působí jako prevence proti problémům pohybového aparátu psa. Napomáha i při kulhání nebo jiných pohybových obtížích. Pomáhá zpevňovat klouby a chrupavky a slouží jako zdroj energie potřebné pro metabolismus psa. Dále zlepšuje kvalitu pokožky a srsti a pomáhá trávení. Doporučuje se přidávat do krmiva všem starším psům a všem psům velkých plemen.
Neobsahuje žádné chemické přísady ani barviva.
Chondroitin podporuje chrupavku a poskytuje dodatečnou ochranu před jejím rozpadem.
Glukosamin je přirozená látka vhodná pro zvířata, která stimuluje tvorbu synoviální tekutiny, a proto podporuje kloub a udržuje ho pružný. Synoviální tekutina nebo kloubní maz, tedy jedná se o mazlavou tekutinu, která zajišťuje hladký pohyb kloubů a zamezuje jejich nadměrné tření. Mimo jiné zamezuje také stárnutí kloubů a snižuje jejich opotřebení. Proto je třeba použít extra glukosamin ve formě výživového doplňku.
Vědecké studie ukazují příznivé výsledky s užíváním glukosaminu a chondroitinu na pohybový aparát psů .
Rozmarýn je bylina pro psy jako stvořená. Obsahuje totiž velké množství železa, vápníku a vitamínu B6. Rozmarýn je známý také svými antioxidačními účinky.
Ovčí tuk je 100% přírodní produkt příznivě působící na organismus psa. Tuk je hlavním zdrojem energie potřebné pro metabolismus, blahodárně působí na zažívací trakt, je lehce stravitelný a napomáhá vstřebávání vitamínů A, D, E a K. Ovčí tuk je bohatý na Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny.
Lososový olej je bohatý na Omega 3 mastné kyseliny ve vysoce využitelné formě, které pozitivně ovlivňují  metabolické pochody v organismu. Zároveň také vyrovnává poměr mezi Omega 3 a Omega 6 mastnými kyselinami. Má blahodárný vliv na pokožku a kůži. Také nepostrádatelně znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Pomáha proti lámavosti a vypadávání srsti a pri poruchách imunitního systému. Při používání losového oleje zůstává srst psa hustá a lesklá.
Slunečnicový olej obsahuje velké množství Omega 6 mastných kyselin a velké množství vitaminu E. Působí příznivě na vysušenou pokožku psa.
Doplňkové krmivo pro psy.
Denní dávka – počet stlačení pumpy: malý pes – 2x, střední pes – 4x, velký pes – 6x 
1 stlačení pumpy = 1,5ml
Složení: lososový olej 30%, ovčí tuk 20%, slunečnicový olej 48,7%, glukosamin 0,5%, chondroitin 0,5%, rozmarýn 0,3%.
Trvanlivost a šarže viz obal.
Skladovat v suchu. Před použitím přetrepat.

!NESKLADOVAT V LEDNICI, NESKLADOVAT NA CHLADNEM MÍSTE ANI NA PŘÍMEM SLUNCI! 

Není určeno k lidské spotřebě.
Země původu: Holandsko

CHONDROMIX NATURAL DOG JE PŘÍRODNÍ PRODUKT, NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ LÁTKY
A PROTO PO ČASE KRYSTALIZUJE. POKUD JE CHONDROMIX NATURAL DOG V HUSTÉ KONZISTENCI,
PAK PŘED POUŽITÍM PONORIT LÁHEV DO HORKÉ LÁZNE NA 5min. NÁSLEDNĚ PŘETREPAT.
Hmotnost 500.000g