Online krmiva

KŘEMELINA 200 gr

Nejprodávanější produkt KŘEMELINA 200 gr od naší známé značky Slovakia Farma snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní za outletovou cenu. Právě lze objednat jen za 196 Kč.
KŘEMELINA 200 gr

KŘEMELINA
Přírodní detox, přírodní odčervení, podpora imunitního systému.
Účel použití: Doplňkové krmivo pro psa i kočku. Naturální detox a přírodní odčervení. Protože je křemelina nerozpustná a v tekutině se rychle usazuje, doporučujeme ji zamíchat zvířeti do krmiva. Křemelina pro zvířata je bez chuti a bez zápachu, takže neovlivní jeho obvyklou chuť. Nadměrné množství tělo vyloučí.V průběhu dne zabezpečte zvířeti přístup k čisté vodě. Křemelina je absorbent, proto nedostatek tekutin může způsobit zácpu.
100% PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.
Křemelina příznivě působí na stav pokožky a kvalitu srsti, napomáhá odstraňovat vnitřní i venkovní parazity a také napomáha udržovat správnou činnost trávící soustavy. Pří téhle funkci také usnadňuje pravidělné vyprázdňování. Svou jedinečnou skladbou podporuje tvorbu kolagénu, doplňuje léčbu kloubů a kostí a příznivě přispívá k pevnosti a pružnosti cév. Pro celý organizmus dodáva vitalitu a podporuje imunitu.
Křemelina je vhodná kromě psů a koček také pro hlodavce a koně.
Dávkování: Koťata, štěňata –⁠ 1/2 odměrky / den, kočky a psi do 16 kg – 1 odměrka / den, psi 16–45 kg –⁠ 2 odměrky / den, psi nad 45 kg – 2–⁠3 odměrky / den, králíci a morčata –⁠ 1/2 odměrky / den
1 odměrka = 6 g
Složení: sušená křemelina
Analýza: hrubý tuk 43,9 %, hrubý protein 6,5 %, vlhkost 5,6 %, bílkoviny 43,7 %
Vhodné jako doplněk stravy.
Baleno v uzavíratelném sáčku se zipem.
Expirace a šarže viz obal. Skladovat v suchu a temnu při pokojové teplotě do cca 20 °C v dobře uzavřených PVC, nebo papírových obalech,  bez přímeho slunečního svitu na obal.
Krajina původu EU.
Doplňkové krmivo pro psy i kočky. Není určeno k lidské spotřebě.
! NIKDY NEPODÁVEJETE krystalický druh křemeliny. Mohli by jste poškodiť zdraví zvířete. Krystalická forma je s použitím chemických látek a používa se např. k bazénové filtraci !
Hmotnost 200.000g