Online krmiva

Lisované dietní Granule Slovakia Farma – Rybarova bašta 22/09 – 4 kg

Kvalitní výrobek Lisované dietní Granule Slovakia Farma - Rybarova bašta 22/09 - 4 kg od kvalitní společnosti Slovakia Farma pohodlně pořídíte u nás právě za parádní cenu! Aktuálně stojí u nás 573 Kč.
EAN: 0792649378526
Lisované dietní Granule Slovakia Farma - Rybarova

To nejlepší z celého Slovenska
Lisované – Light – Senior
Lisované hypoalergenní Granule Slovakia Farma – Rybarova Bašta 22/09
Lisované hypoalergenní Granule Slovakia Farma – Rybarova bašta 22/09  jsou první česko-slovenské granule svého druhu. Tento produkt je výsledkem dlouholetých zkušeností a poznatků, které byly využity při vytváření vlastních receptur.
Slovenské dietní granule s unikátním složením
Granule vyrobené na Slovensku jsou vyrobeny z kvalitních surovin od místních dodavatelů. Hlavní složkou je pstruh, krůtí a jehněčí maso, tedy všechno dietní masa. Granule jsou tedy ideální pro starší psy, pro psy s nadváhou a psy na dietě. 
Lisované granule pro zdraví vašeho psa
Lisované granule jsou vyrobeny technologií lisování, která zachovává všechny důležité živiny a vitaminy v surovinách. Díky tomu jsou granule bohaté na všechny potřebné látky pro zdraví a vitalitu vašeho psa.
Granule jsou hypoalergenní, což znamená, že jsou vhodné i pro psy s citlivým zažíváním nebo s alergiemi. Neobsahují žádné chemické složky, konzervanty, GMO ani sóju.
Kromě masa obsahují granule také hnědou rýži, která je zdrojem vlákniny a podporuje správnou funkci zažívacího traktu.
Česko – slovenské granule pro všechny psy
Granule Slovakia Farma – Rybarova bašta 22/09 jsou určené pro psy všech plemen. Díky svému dietnímu složení jsou vhodné pro psy s nízkou aktivitou, seniory, psy s nadváhou, nebo na dietě.
Lisované hypoalergenní Granule Slovakia Farma – Rybarova bašta 22/09 jsou tedy skvělou volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní a zdravé krmivo pro svého psa.
Pstruh – je označován za nejzdravější rybu. Obsahují malé množství kalorií, ale hodně živin, takže je pro starší psy přímo ideální. Je perfektním zdrojem energie, obsahují velkou porci omega 3 a omega 6 mastné kyseliny a také obsahují řadu důležitých minerálů.

Krůtí maso je velmi dobře stravitelné a zařazuje se i do jídelníčků psů s alergiemi či intolercí.

Jehněčí maso s mladých ovcí (do 6 měsíců věku) je velmi kvalitní, jemné a zdravé. Obsahuje minimum tuku a je to důležitý zdroj omega3 mastných kyselin, aminokyselin, řady minerálů a vitamínů.

Hnědá rýže(celozrnná) – před samotným lisovaním prochází extrudací, čímž dojde k narušení zrna aby byla dokonale stravitelná. Jde o zdroj vitaminů řady B, železa, manganu, hořčíku a selenu. Obsahuje také nenasycené omega 3 mastné kyseliny, důležité nejen pro uchování zdravých cév. Hnědá rýže obsahuje vlákninu, potřebnou pro zdravé trávení.
Zelenina jako důležitý zdroj vlákniny a řady vitamínů.
Konopné výlisky jsou superpotravinou, jsou bezlepkové, jsou důležitým zdrojem aminokyselin a obsahují hodně vlákniny – převážně nerozpustné. Jsou bohaté na řadu vitamínů a minerálů a obsahují zhruba 33% bílkovin.
Ovoce je důležitý zdroj vitamínů a živin,vlákniny a samozřejmě sacharidů. Vláknina je důležitá pro správnou funkci střev a sacharidy jsou významným zdrojem energie. I ve volné přírodě tvoří ovoce u vlků nezanedbatelnou část jejich stravování. Jablka jsou zásobárnou vit. C a řady antioxidantů. Hrušky obsahují pouze malé množství vit. C, zato ale mají velké množství vit. B, který je nezbytný pro správné fungování metabolismu. Brusinky – mají výborný vliv na močové ústrojí, pomáhají při průjmech, a mají dezinfekční účinek.
Pivovarské kvasnice – bohatý zdroj vit. B, který má vliv na řadu funkcí organismu.
Humac Natur – látky podporující zažívání a střevní mikroflóru. Pozitivně působí při průjmech a zácpách. Váže na sebe těžké kovy a přirozenou cestou odstraňuje z těla.
Složení:  24% čerstvě zpracovaného pstruha(uvedeno v sušině), 15% čerstvě zpracovaného krůtího(uvedeno v sušině), hnědá rýže 18%, 10 % čerstvě zpracovaného jehněčího(uvedeno v sušině), zelenina 6% (bramborové vločky 3%, mrkev a petržel 2%,pastyňák) ovoce 5% (jablečné výlisky 3%, hrušky, borůvky), krůtí tuk, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, konopné výlisky, vepřové játra, celé šípky, kukuřičné klíčky, Humac natur (huminové látky), konopný olej, tanin (výtažek z jedlého kaštanu), ostropestřec, kopřivové listy, hlíva ústřičná.

Analytické složky: Protein 22%, hrubý tuk 09%, popel 7,5%, vláknina 3,5%, vápník 1,8%, fosfor 1,2%, vlhkost 8%.

Nutriční doplňkové látky v 1kg: Vit. A (3a672a) 11 200 m.j., vit. D3 (3a671) 1100 m.j., vit. E /alfa-tokoferol/ (3a700) 250 m.j., vit. B1 (3a821) 4 mg, vit. B2, (3a825i) 8 mg, cholinchlorid (3a890) 500 mg, niacinamid (3a315) 50 mg, pantotenan vápenatý (3a841) 15 mg, kyselina listová (3a316) 1 mg.

Stopové prvky: Železo (síran železnatý, monohydrát) (3b103) 200 mg, zinek – Zn (oxid zinečnatý) (3b603) 170 mg, mangan – Mn (oxid manganu) (3b502) 64 mg, měď – Cu (3b502) měďnatý pentahydrát) (3b405) 10 mg, jód – I (jodid draselný) (3b201) 3 mg, selen – Se (seleničitan sodný) (3b801) 0,12 mg, glukosamin 300mg.

Doporučené dávkování: Hmotnost psa v dospělosti: 5kg-80g, 10kg-160g, 15kg-185g, 20kg-220g, 30kg-290g, 40kg-360g, 40+kg-360+g.

Skladování: v suchu při pokojové teplotě.

Druh masa Masová směs
Druh masa Jehněčí
Druh masa Krůtí
Druh masa Pstruh
Aktivita psa Běžná
Aktivita psa Nižší
Velikost plemene Velká
Velikost plemene Malá
Velikost plemene Všechna
Velikost plemene Střední
Velikost plemene Obří
Věk psa 1-9 let