Online krmiva

MAX 800g kostky hovězí svaloviny s chrupavkou

Tento levný kousek MAX 800g kostky hovězí svaloviny s chrupavkou od společnosti Sokol Falco je k získání tady za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci od 148 Kč.
EAN: 8594025083626
MAX 800g kostky hovězí svaloviny

Nejlepší výběr kousků masa. Masová konzerva je naplněna ze 100 % hovězí svalovinou s chrupavkou.
Konzerva řady MAX má vynikající nutriční a dietní hodnoty, vysoký obsah hořčíku, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje sodík a vápník, jenž příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Vše je v přírodní formě.
Obsahuje hovězí svalovinu, která má vysoký obsah esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2. Dále obsahuje proteiny, jenž působí na růst svalů. Podporuje žvýkací svalstvo a je vynikající na kondici i srst.
Konzerva řady MAX je vhodná pro všechny věkové kategorie a všechna plemena.
Všechny naše produkty jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin, rýže nebo sóji. Receptury jsou sestaveny veterinářem a zároveň zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.
FALCO konzervy mají trvanlivost 3 roky. Navíc jsou opatřeny průhledným plastovým víčkem, které uchovává maso v konzervě čerstvé a zároveň zabraňuje zápachu v lednici. Vydrží v chladu kolem 7 dní nebo dle Vašeho uvážení.

Druh masa Hovězí
Hmotnost 800.000g