Online krmiva

Multi dog 200gr

Neodolatelný výrobek Multi dog 200gr od našeho známého výrobce Slovakia Farma snadno seženete zrovna dneska až neuvěřitelně levně! Momentálně v akci za 145 Kč.
Multi mix 200gr

MULTI mix 200 gr /doplňkové krmivo/
Přírodní detox, rekonvalescence, podporuje imunitní systém
Účel použití: Výživový doplněk krmiva pro psa. Podporuje imunitní systém, urychluje rekonvalescenci, napomáhá odstraňovat zubní plak i kámen, detoxikuje organismus, podporuje mozkové funkce.
100% PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.
Silný přírodní multivitamínový a minerální doplněk výživy, sestavený z tzv. „Super potravin“. Prevence proti avitaminóze, při vysoké zátěži, detoxikaci po nemoci, v zimním období, při vysílení organismu – nalezenci, týraná zvířata, podvýživa, aj. Pro celkové zvýšení imunity. Stravitelnost všech živin přes 85 %! Ideální příloha k masu i granulím.
Působení směsi na organismus:
Největší přínos této směsi – mimo jiné – bude ve vysokém obsahu jódu. Tím je směs nápomocná při vytváření hormonů štítné žlázy, který následně ovlivňuje kvalitu celého metabolismu těla a tak i zdraví psa. Jód je ve vnitrozemí obecně nedostatkovým prvkem a je v přirozené potravě psů minimálně zastoupen. Mnohé ze zdravotních problémů u psů může vycházet právě z chronického nedostatku jódu, aniž by se na to při hledání příčin nemocí přišlo.
Podpora imunity díky obsahu dvou nejsilnějších imunostimulátorů, které se na trhu vyskytují – Beta Glukán a Colostrum.
Je bohatým zdrojem přirozených vápníku, hořčíku, draslíku , minerálů, stopových prvků a vitamínů v celém jejich známém spektru. Společně pak podporují a zesilují přirozenou imunitu organizmu.
Je bohatým zdrojem přírodních barviv. Má významné antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky. 
Urychluje rekonvalescenci při fyzické zátěží, po nemoci nebo úrazu. Je to bohatý zdroj všech potřebných prvků a živin.
Napomáhá potlačovat a odstraňovat zubní plak a zubní kámen. Zlepšuje stav srsti a kůže díky komplexu živin, které ji ovlivňují.
Podporuje mozkové funkce – paměť, koncentraci, poznávací funkce, aj. Vhodné při výcviku mladých psů.
Detoxikace organismu a vylučování toxinů z těla. Bohatý zdroj hydrolytických enzymů štěpících tuky, proteiny a cukry.
Směs má díky vysokému obsahu Krilu a řas výraznou vůni i chuť po rybině. Drtivá většina psů ji proto přijímá velmi ochotně a bez problémů. 
Díky obsahu Beta Glukáanů výrazně zvyšuje přirozenou autoimunitu psa.
Dávkování: Přidává se ke krmivu 1 odměrka na 5 kg hmotnosti psa na den. Záleží na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné nebo je pes ve vysoké zátěži, může se dát až 1 odměrka / 5 kg váhy psa / den. Rozdělte celkové denní množství směsi rovnoměrně do každé porce krmiva.
V akutních případech přidávejte multivitamínovou směs denně cca měsíc a pak dejte 1–⁠2 týdny pauzu. Poté lze přejít na preventivní dávkování. Preventivně přidávejte směs ke krmivu jen 2–⁠3x týdně, např. obden, takto lze krmit dlouhodobě.
1 odměrka = 6 g
Složení: sušený multivitamín sypký
Hnědá mořská řasa Kelpa, Arktický Krill, pivovarské kvasnice,  sušená vejce, krillový protein, sladkovodní sinice Spirulina, lososový olej, vaječné skořápky, sladkovodní sinice Chlorella, žraločí chrupavka, vitamín C. colostrum-sušené delaktózované mlezivo a  Beta glukán-významné imunostimulátory pro zvýšení přirozené imunity.
Analýza: hrubý tuk 12 %, hrubý protein 34,1 %, vláknina 3,5 %, popel 17 %, škrob 23 %, vlhkost 10 %
Vhodné jako doplněk stravy.
Baleno v uzaviratelném sáčku se zipem.
Expirace a šarže viz obal. Skladovat v suchu a chladu při pokojové teplotě do cca 20 °Cv dobře uzavřeném a neprodyšném obalu, bez rázového střídání teplot a přímeho slunce.
Krajina původu EU.
Doplňkové krmivo pro psy. Není určeno k lidské spotřebě.

Hmotnost 200.000g

Více z kategorie Vitamíny a oleje