Ontario Cat Hair & Skin 6,5 kg

Superprémiové, kompletní krmivo pro dospělé kočky (1-7 let). Receptura s nízkým obsahem obilovin. Vysoce kvalitní, superprémiové... více informací »
Ontario Cat Hair & Skin
Značka: Ontario
999 Kč
Ověřit dostupnost
Superprémiové, kompletní krmivo pro dospělé kočky (1-7 let). Receptura s nízkým obsahem obilovin. Vysoce kvalitní, superprémiové...

Superprémiové, kompletní krmivo pro dospělé kočky (1-7 let). Receptura s nízkým obsahem obilovin. Vysoce kvalitní, superprémiové krmivo pro dospělé kočky s nízkým obsahem obilovin. Speciálně vyvinutá receptura určená pro podporu kůže a srsti. Má bohatě a nutričně vyvážené složení, které je základním pilířem pro zdravý a dlouhý život. Na prvním místě jsou kvalitní zdroje proteinu z lososa a kuřecího masa, pro zajištění ještě vyšší chutnosti a kvality je přidáváno čerstvé maso z lososa, které je bohaté na omega 3&6 mastné kyseliny. Ty napomáhají zdravé kůži a lesklé srsti. Pečlivě vybrané sušené ovoce a zelenina dodávají organismu potřebné vitaminy, s kombinací bylinek a koření, pomáhají chránit buňky díky jejích silným antioxidačním účinkům a tím organismus před nemocemi. Speciálně přidávaný indický jitrocel a sušená čekanka mají za úkol pročistit zažívací trakt, zbavit jej špatných látek a přirozeně působí na organismus detoxikačně. Společně s přidanou jukou podporují lepší…
Kvalitní a žádaný produkt Ontario Cat Hair & Skin 6,5 kg lze pořídit rovněž na webu umístěný v rubrice pro dospělé kočky. Připravili jsme zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele Ontario. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Ontario Cat Hair & Skin 6,5 kg od skvělé a známé značky Ontario snadno pořídíte momentálně na našich stránkách extra výhodně! V akci od 999 Kč.