Ortopedický polštář Luxury 110cm tm. hnědá

Ortopedický polštář Luxury je výborný pomocník pro psy s problémy pohybového aparátu. Můžete ho použít jako prevenci,... více informací »
Ortopedický polštář Luxury 110cm tm.
Značka: I love pets
1 519 Kč
Ověřit dostupnost
Ortopedický polštář Luxury je výborný pomocník pro psy s problémy pohybového aparátu. Můžete ho použít jako prevenci,...

Ortopedický polštář Luxury je výborný pomocník pro psy s problémy pohybového aparátu. Můžete ho použít jako prevenci, obzvláště u těžkých a velkých plemen, ale také pokud byl problém u vašeho psa diagnostikován a vy mu chcete ulevit. Pelech je velmi pohodlný a ergonomický, dokonale se přizpůsobí tělu. Pelech je ideální prevencí proti otlakům a oleženinám. Potah matrace je vyroben z kvalitního čalounického materiálu a je samostatně pratelný. Použitá výplň má vysokou výhřevnost. Kvalitní český výrobek.Super výrobek Ortopedický polštář Luxury 110cm tm. hnědá lze získat bez problémů tu na našich stránkách zařazený v sekci matrace. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu!

Tento velmi žádaný výrobek Ortopedický polštář Luxury 110cm tm. hnědá od našeho výrobce I love pets lze získat tady výhodně. V současnosti za 1 519 Kč.