Ortopedický polštář Luxury 110cm tm. šedá

Ortopedický polštář Luxury je výborný pomocník pro psy s problémy pohybového aparátu. Můžete ho použít jako prevenci,... více informací »
Ortopedický polštář Luxury 110cm tm.
Značka: I love pets
1 519 Kč
Ověřit dostupnost
Ortopedický polštář Luxury je výborný pomocník pro psy s problémy pohybového aparátu. Můžete ho použít jako prevenci,...

Ortopedický polštář Luxury je výborný pomocník pro psy s problémy pohybového aparátu. Můžete ho použít jako prevenci, obzvláště u těžkých a velkých plemen, ale také pokud byl problém u vašeho psa diagnostikován a vy mu chcete ulevit. Pelech je velmi pohodlný a ergonomický, dokonale se přizpůsobí tělu. Pelech je ideální prevencí proti otlakům a oleženinám. Potah matrace je vyroben z kvalitního čalounického materiálu a je samostatně pratelný. Použitá výplň má vysokou výhřevnost. Kvalitní český výrobek. Tento velmi žádaný produkt Ortopedický polštář Luxury 110cm tm. šedá lze nakoupit právě tady na našem webu umístěný v rubrice matrace. Nyní si můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu.

Oblíbený a akční kus Ortopedický polštář Luxury 110cm tm. šedá od společnosti s dlouholetou tradicí I love pets jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu. V akci za cenu 1 519 Kč.