Pro Plan Cat Sterilised králík 10kg

Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje... více informací »
Pro Plan Cat Sterilised
Značka: Pro Plan
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje...

Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje všechny esenciální živiny včetně vitaminů A, C a E, omega 3 a 6 mastných kyselin. Udržuje optimální pH moči. Obsahuje OPTIRenal® jedinečnou kombinaci živin vyvinutou speciálně pro podporu zdraví ledvin. Pomáhá chránit zuby před tvorbou zubního plaku a kamene. Udržuje zdravé močové cesty u kastrovaných koček/sterilizovaných koček. Pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost. Složení Králík, dehydratované drůbeží bílkoviny, rýže, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, pšenice, pšeničná vláknina, králík (4 %), celulóza, kukuřice, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk, živočišný tuk, dochucovací masové výtažky, kvasnice.
Povedený kus Pro Plan Cat Sterilised králík jde koupit právě tu na stránkách v populární sekci pro dospělé kočky. Nyní pořídíte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od výrobce Pro Plan. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Pro Plan Cat Sterilised králík 10kg od kvalitního výrobce Pro Plan můžete koupit zde nyní za parádní cenu. Akční ceny od 1 499 Kč.