Pro Plan Cat Sterilised krůta 10kg

Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje... více informací »
Pro Plan Cat Sterilised krůta
Značka: Pro Plan
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje...

Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje všechny esenciální živiny včetně vitaminů A, C a E, omega 3 a 6 mastných kyselin. Udržuje optimální pH moči. Obsahuje OPTIRenal® jedinečnou kombinaci živin vyvinutou speciálně pro podporu zdraví ledvin. Pomáhá chránit zuby před tvorbou zubního plaku a kamene. Udržuje zdravé močové cesty u kastrovaných koček/sterilizovaných koček. Pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost. Složení Krůta (20 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, rýže, kukuřičná lepková moučka, kukuřice, pšeničná lepková moučka, pšeničná vláknina, celulóza, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk, živočišný tuk, dochucovací masové výtažky, kvasnice.

Ve slevě tento produkt Pro Plan Cat Sterilised krůta 10kg od známého předního výrobce Pro Plan pohodlně nakoupíte tady a teď právě za výborné peníze. Momentálně k dispozici za 1 499 Kč.