Pro Plan Cat Sterilised losos 10kg

Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje... více informací »
Pro Plan Cat Sterilised
Značka: Pro Plan
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje...

Kompletní krmivo pro kastrované kočky s normální aktivitou. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, obsahuje všechny esenciální živiny včetně vitaminů A, C a E, omega 3 a 6 mastných kyselin. Udržuje optimální pH moči. Obsahuje OPTIRenal® jedinečnou kombinaci živin vyvinutou speciálně pro podporu zdraví ledvin. Pomáhá chránit zuby před tvorbou zubního plaku a kamene. Udržuje zdravé močové cesty u kastrovaných koček/sterilizovaných koček. Pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost. Složení Losos (20 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, rýže, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, kukuřice, pšeničná vláknina, celulóza, minerální látky, sušená vejce, živočišný tuk, dochucovací masové výtažky, kvasnice, rybí tuk.Zcela unikátní produkt Pro Plan Cat Sterilised můžete získat právě teď na našem webu v oblíbené kategorii pro dospělé kočky! Máme pro vás nové produkty z této známé kategorie za internetové ceny. Známá značka Pro Plan může nabídnout skvělé produkty.!

Hodně žádaný výrobek Pro Plan Cat Sterilised losos 10kg od společnosti s předním postavením na trhu Pro Plan můžete koupit aktuálně opravdu levně. Teď za akční cenu 1 499 Kč.