Pro Plan Large Adult Athletic Optidigest jehněčí 14kg

PURINA® PRO PLAN® Large Athletic Adult s OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání je pečlivě vytvořená receptura, obsahující... více informací »
Pro Plan Large Adult Athletic Optidigest jehněčí
Značka: Pro Plan
1 449 Kč
Ověřit dostupnost
PURINA® PRO PLAN® Large Athletic Adult s OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání je pečlivě vytvořená receptura, obsahující...

PURINA® PRO PLAN® Large Athletic Adult s OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání je pečlivě vytvořená receptura, obsahující unikátní kombinaci živin. Ta bojuje proti nerovnováze střevní mikroflóry, která je nejčastější příčinou citlivého zažívání. Složení vyvinuté našimi veterináři a odborníky na výživu podporuje každodenní aktivní a vyvážený život vašeho psa. Snadno stravitelné pro psy s citlivým trávením. Zlepšuje vyváženost střevní mikroflóry. Neobsahuje pšenici. Obsahuje vysoce kvalitní kousky jehněčího. Složení Jehněčí (19 %), kukuřice, dehydrované drůbeží bílkoviny, rýže (8 %), živočišný tuk, kukuřičná lepková moučka, kukuřičná krupice, sušená řepná dužina, vedlejší výrobky živočišného původu, sójová moučka, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk. Analytické složky Protein 28,0 %, obsah tuku 18,0 %, obsah anorganických látek 7,5 %, hrubá vláknina 2,0 %.

Zcela unikátní výrobek Pro Plan Large Adult Athletic Optidigest jehněčí 14kg od známého dodavatele Pro Plan je k dispozici zrovna ve slevě! Právě nyní za skvělou cenu 1 449 Kč.