Pro Plan Large Puppy Robust Optistart kuře 12kg

PURINA ® PRO PLAN® Large Robust Puppy s OPTISTART® má vyvážený obsah živin specificky vybraných s ohledem na velikost a věk... více informací »
Pro Plan Large Puppy Robust Optistart
Značka: Pro Plan
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
PURINA ® PRO PLAN® Large Robust Puppy s OPTISTART® má vyvážený obsah živin specificky vybraných s ohledem na velikost a věk...

PURINA ® PRO PLAN® Large Robust Puppy s OPTISTART® má vyvážený obsah živin specificky vybraných s ohledem na velikost a věk štěněte. Lahodné krmivo s vysoce kvalitními kousky kuřete splňuje všechny nutriční požadavky štěňat. A ta si mohou, prostě a jednoduše, užívat života a objevovat svět. Receptura speciálně vytvořená pro štěňata velkých plemen robustního typu. Kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby aktivních štěňat. Obsahuje speciální složku – kolostrum, která pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost a dlouhodobé zdraví. Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete. Složení Kuře (18 %), pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže (7 %), živočišný tuk, pšeničná vláknina, vedlejší výrobky živočišného původu, pšeničná lepková moučka, sušená řepná dužina, kukuřičná lepková moučka, sójová moučka, minerální látky, sušená vejce, rybí tuk, sušené mlezivo (0,1 %). Analytické složky Protein 29,0 %, obsah tuku 15,0 %, obsah anorganických… Akční výrobek Pro Plan Large Puppy máte možnost koupit již dnes na našem webu ve známé kategorii granule pro psy! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této sekce za skvělou cenu.

Hodně oblíbený produkt Pro Plan Large Puppy Robust Optistart kuře 12kg od kvalitního výrobce Pro Plan jde nakoupit bezpečně online výhodně! Ve skvělé akci za 1 349 Kč.