Pro Plan Medium Adult Optibalance kuře 14kg

PURINA® PRO PLAN® Dog Medium Adult s OPTIBALANCE™ obsahuje kombinaci specifických živin v optimálním množství pro vašeho psa.... více informací »
Pro Plan Medium Adult Optibalance
Značka: Pro Plan
1 389 Kč
Ověřit dostupnost
PURINA® PRO PLAN® Dog Medium Adult s OPTIBALANCE™ obsahuje kombinaci specifických živin v optimálním množství pro vašeho psa....

PURINA® PRO PLAN® Dog Medium Adult s OPTIBALANCE™ obsahuje kombinaci specifických živin v optimálním množství pro vašeho psa. Odpovídají jeho fyzické stavbě a věku. Krmivo mu pomůže zůstat zdravým a šťastným během jeho aktivního života. Pomáhá v boji proti změnám spojeným se stárnutím. Pomáhá udržet krásnou a zářivou srst psů od kořínků až ke konečkům. Kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby. Komplexní péče o ústní dutinu. Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete. Složení Kuře (20 %), pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže (9 %), živočišný tuk, sušená řepná dužina, vedlejší výrobky živočišného původu, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, sójová moučka, minerální látky, sušená vejce, rybí tuk. Analytické složky Protein 26,0 %, obsah tuku 16,0 %, hrubá vláknina 2,5 %.

Kvalitní a levný kousek Pro Plan Medium Adult Optibalance kuře 14kg od spolehlivé značky Pro Plan máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách za extra cenu! Levně za cenu 1 389 Kč.