Pro Plan Medium Adult Optidigest jehněčí 14kg

Kompletní suché krmivo pro dospělé psy středních plemen s citlivým zažíváním. PURINA® PRO PLAN® Medium Adult s OPTIDIGEST®... více informací »
Pro Plan Medium Adult
Značka: Pro Plan
1 449 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní suché krmivo pro dospělé psy středních plemen s citlivým zažíváním. PURINA® PRO PLAN® Medium Adult s OPTIDIGEST®...

Kompletní suché krmivo pro dospělé psy středních plemen s citlivým zažíváním. PURINA® PRO PLAN® Medium Adult s OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání je pečlivě vytvořená receptura, obsahující kombinaci živin OPTIDIGEST. Ta bojuje proti nerovnováze střevní mikroflóry, která je nejčastější příčinou citlivého zažívání. Složení vyvinuté našimi veterináři a odborníky na výživu podporuje každodenní aktivní a vyvážený život vašeho psa. Snadno stravitelné pro psy s citlivým trávením. Zlepšuje vyváženost střevní mikroflóry. Neobsahuje pčenici. Obsahuje vysoce kvalitní kousky jehněčího. Složení Jehněčí (19 %), kukuřice, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřičná krupice, rýže (8 %), živočišný tuk, sušená řepná dužina, sójová moučka, vedlejší výrobky živočišného původu, kukuřičná lepková moučka, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk. Analytické složky Protein 26,0 %, obsah tuku 16,0 %, hrubá vláknina 2,5 %.

Tento vynikající produkt Pro Plan Medium Adult Optidigest jehněčí 14kg od oblíbené značky Pro Plan jde koupit v naší nabídce za super cenu. Na našich stránkách za 1 449 Kč.