Pro Plan Medium Puppy Optistart kuře 12kg

PRO PLAN medium Puppy s OPTISTART je kompletní krmivo pro štěňata středně velkých plemen s normální aktivitou. Krmivo je... více informací »
Pro Plan Medium Puppy
Značka: Pro Plan
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
PRO PLAN medium Puppy s OPTISTART je kompletní krmivo pro štěňata středně velkých plemen s normální aktivitou. Krmivo je...

PRO PLAN medium Puppy s OPTISTART je kompletní krmivo pro štěňata středně velkých plemen s normální aktivitou. Krmivo je nutričně vyvážené tak, aby splňovalo specifické nutriční potřeby štěňat a poskytlo jim ten správný základ pro zdravý vývoj a růst. Kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby aktivních štěňat. Obsahuje speciální složku – kolostrum, která pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost a dlouhodobé zdraví. Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete. Složení Kuře (18 %), pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, gluten, živočišný tuk, sójová moučka, rýže (7 %), kukuřice, vedlejší výrobky živočišného původu, sušená řepná dužina, minerální látky, rybí tuk, sušené mlezivo (0,1 %). Analytické složky Protein 30,0 %, obsah tuku 19,0 %, obsah anorganických látek 7,5 %, hrubá vláknina 2,0 %.

Diskontní produkt Pro Plan Medium Puppy Optistart kuře 12kg od značky s dobrým jménem Pro Plan jednoduše najdete na našich stránkách nyní ve výhodné akci! Za bezkonkureční cenu 1 349 Kč.