Pro Plan Small & Mini Adult Optibalance kuře 14kg

PURINA® PRO PLAN® Small & Mini Adult s OPTIBALANCE™ obsahuje kombinaci specifických živin v optimálním množství pro vašeho psa.... více informací »
Pro Plan Small &
Značka: Pro Plan
1 389 Kč
Ověřit dostupnost
PURINA® PRO PLAN® Small & Mini Adult s OPTIBALANCE™ obsahuje kombinaci specifických živin v optimálním množství pro vašeho psa....

PURINA® PRO PLAN® Small & Mini Adult s OPTIBALANCE™ obsahuje kombinaci specifických živin v optimálním množství pro vašeho psa. Odpovídají jeho fyzické stavbě a věku. Krmivo mu pomůže zůstat zdravým a šťastným během jeho aktivního života. Pomáhá v boji proti změnám spojeným se stárnutím. Specificky přizpůsobená koncentrace živin podporuje rychlý metabolismu malých psů. Kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby. Pomáhá udržovat zdravé srdce. Komplexní péče o ústní dutinu. Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete. Složení Kuře (20 %), pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže (7 %), živočišný tuk, sójová moučka, sušená řepná dužina, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, minerální látky, sušená vejce, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice. Analytické složky Protein 28,0 %, obsah tuku 17,0 %, obsah anorganických látek 7,5 %, hrubá vláknina 2,0 %. Kvalitní a velmi žádaný produkt Pro Plan Small & Mini Adult Optibalance kuře můžete najít jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice granule pro psy. Získejte parádní zboží z této oblíbené kategorie za výborné peníze! To ale však není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů značky Pro Plan. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce Pro Plan poskytuje kvalitní sortiment. za příznivé ceny. A to je teprve začátek!

Kvalitní a žádaný kousek Pro Plan Small & Mini Adult Optibalance kuře 14kg od značky Pro Plan získáte aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 1 389 Kč.