Pro Plan Small & Mini Adult Optidigest jehněčí 7kg

Suché kompletní krmivo PURINA PRO PLAN small mini adult s OPTIDIGEST je vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Krmivo má vysoký... více informací »
Pro Plan Small & Mini Adult Optidigest jehněčí
Značka: Pro Plan
899 Kč
Ověřit dostupnost
Suché kompletní krmivo PURINA PRO PLAN small mini adult s OPTIDIGEST je vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Krmivo má vysoký...

Suché kompletní krmivo PURINA PRO PLAN small mini adult s OPTIDIGEST je vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Krmivo má vysoký obsah jehněčího a je určeno speciálně pro malá plemena s normální aktivitou. Vhodné i pro březí nebo kojící feny. Díky prebiotikům podporují granule zdravou funkci střev. Bezlepková receptura je vhodná i pro zvířata s citlivým zažíváním. Granule pro malá plemena obsahují kvalitní kousky jehněčího masa. Složení Jehněčí (20 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže (8 %), kukuřičná krupice, cukrovarské řízky sušené, živočišný tuk, dochucovací masové výtažky, sójová moučka, kukuřičná lepková moučka, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk, kvasnice. Analytické složky Protein 28,0 %, obsah tuku 17,0 %, obsah anorganických látek 7,5 %, hrubá vláknina 2,5 %.

Tento kvalitní produkt Pro Plan Small & Mini Adult Optidigest jehněčí 7kg od našeho známého výrobce Pro Plan pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Aktuálně v akci od 899 Kč.