Online krmiva

RONY zvěřina 800g

Vysoce kvalitní produkt RONY zvěřina 800g od spolehlivé značky Sokol Falco pohodlně získáte na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Cena již od 113 Kč.
EAN: 8594025081493
RONY zvěřina 800g

Konzerva s vysokou energetickou hodnotou. Obsahuje 100 % jemně krájené svaloviny – zvěřina (min. 40%) a vepřové svaloviny, a navíc je bez vnitřností. Zvěřina má charakteristickou vůni i chuť.
Zvěřina patří mezi lehce stravitelná masa, je velmi dietní. Obsahuje minimum tuků, ale zároveň je výživově velmi hodnotná. Obsahuje důležité vitamíny skupiny B, minerální látky jako železo a fosfor. Je bohatá na bílkoviny, sodík a draslík.
RONY je vhodná nejen pro všechny věkové kategorie a všechna plemena psů, ale díky svému šťavnatému obsahu také pro štěňata, kojící feny nebo psy v zátěži.
Všechny naše produkty jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin, rýže nebo sóji. Receptury jsou sestaveny veterinářem a zároveň zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.
FALCO konzervy mají trvanlivost 3 roky. Navíc jsou opatřeny průhledným plastovým víčkem, které uchovává maso v konzervě čerstvé a zároveň zabraňuje zápachu v lednici. Vydrží v chladu kolem 7 dní nebo dle Vašeho uvážení.
Druh masa Zvěřina
Druh masa Vepřové
Hmotnost 800.000g