Online krmiva

Vzorek Granule Slovakia Farma – Bačove jahniatko 25/14 – 1kg

Nový produkt Vzorek Granule Slovakia Farma - Bačove jahniatko 25/14 - 1kg od kvalitní společnosti Slovakia Farma máte možnost dostat v naší online nabídce opravdu levně. V současnosti za 132 Kč.
Vzorek Granule Slovakia Farma - Bačove

To nejlepší z celého Slovenska
Super Premium
Granule Slovakia Farma – Bačove jahniatko 25/14 s s vylepšenou recepturou
Vzorek 1 kg – objednat lze pouze jeden kus na osobu.
Jedinečné krmivo pro psy všech plemen
Bačove jahniatko – receptura vytvořena dle našich poznatků a zkušeností. Krmivo s velkou porcí jehněčího a hovězího masa určené pro psy všech plemen. Velikost granulí je uzpůsobena velkým i malým plemenům.

Glukosamin a chondroitin na podporu kloubů a vazů. Krmivo bez chemických složek a konzervantů. Bez GMO a sóji. Obsahuje složky podporující zažívání a imunitu.

Všechny suroviny použité v krmivu jsou výhradně od Slovenských dodavatelů.
Jehněčí maso s mladých ovcí (do 6 měsíců věku) je velmi kvalitní, jemné a zdravé. Obsahuje minimum tuku a je to důležitý zdroj omega3 mastných kyselin, aminokyselin, řady minerálů a vitamínů.
Hovězí maso patří mezi biologicky velmi hodnotné a je důležitým zdrojem esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2.
Rýže jako zdroj sacharidů.
Zelenina jako důležitý zdroj vlákniny a řady vitamínů.
Ovoce je důležitý zdroj vitamínů a živin,vlákniny a samozřejmě sacharidů. Vláknina je důležitá pro správnou funkci střev a sacharidy jsou významným zdrojem energie. I ve volné přírodě tvoří ovoce u vlků nezanedbatelnou část jejich stravování. Hrušky obsahují pouze malé množství vit. C, zato ale mají velké množství vit. B, který je nezbytný pro správné fungování metabolismu. Višně jsou zdrojem vit. B a C. Ještě více ale obsahují minerálů a antioxidantů. Podporují metabolismus a pomáhají zachycovat volné radikály. Jablka jsou zásobárnou vit. C a řady antioxidantů. příznivě působí na zažívání a trávení.
Zelený ječmen funguje jako silný přírodní antioxidant. Tato superpotravina povzbuzuje organismus, snižuje překyselení organismu a má velkou řadu zdraví podporujících benefitů.
Konopné výlisky jsou další superpotravinou, jsou bezlepkové, jsou důležitým zdrojem aminokyselin a obsahují hodně vlákniny – převážně nerozpustné. Jsou bohaté na řadu vitamínů a minerálů a obsahují zhruba 33% bílkovin.
Olivový olej – obsahuje řadu nenasycených mastných kyselin a podporuje celkový stav kůže a srsti.
Vojtěškové výlisky – další superpotravina, která je zdrojem řady důležitých živin, vitaminů a minerálů, zejména železa, hořčíku, manganu, vitaminu A, C, E a B. 
Humac Natur – látky podporující zažívání a střevní mikroflóru. Pozitivně působí při průjmech a zácpách. Váže na sebe těžké kovy a přirozenou cestou odstraňuje z těla.
Tymián působí proti průjmům a nadýmání, je protizánětlivý a pomáhá při infekcích.
Složení: Sušené jehněčí maso 25%, Čerstvé hovězí maso 20% (procenta v sušeném stavu), Rýže 15%, Zelenina 14% (bramborové vločky, petržel, mrkev, pórek), Hovězí a vepřový tuk (přírodní tokoferoly, zdroj vit.E), ovocné výlisky 2,5 % (hrušky 1,2%, višně 0,7%, jablka 0,6%), Zelený ječmen 2%, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, konopné výlisky, olivový olej, vojtěškové výlisky, celé šípky, Humac natur (huminové látky), tanin (výtažek z jedlého kaštanu), ostropestřec mariánský, čekanka, kopřivové listy, tymián, hlíva ústřičná, rozmarýn,česnek.
Analytické složky: protein 25%, hrubý tuk 14%, popel 6,5%, Vláknina 2,7%, vápník 1.2%, fosfor 0,8%, vlhkost 8%
Nutriční doplňkové látky v 1kg: Vit. A (3a672a) 11 100 m.j., vit. D3 (3a671) 1100 m.j., vit. E /alfa-tokoferol/ (3a700) 250 m.j.,vit. B1 (3a821) 5 mg, vit. B2, (3a825i) 7 mg, cholínchlorid (3a890) 450 mg, niacinamid (3a315) 50 mg, pantotenaén vápenatý (3a841) 15 mg, kyselina listová (3a316) 1 mg.
Stopové prvky: Železo (síran železnatý, monohydrát)  220 mg, zinek – Zn (oxid zinečnatý) 170 mg, mangan – Mn (oxid manganu) 60 mg, měď -Cu (síran měďnatý pentahydrát) 11 mg, jód- I (jodid draselný) 3 mg, selen – Se(Seleničitan sodný) 0,12mg, glukosamin 350mg.
Doporučené dávkování: Hmotnost psa v dospělosti: 5kg – 80g, 10kg -160g, 15kg -185g, 20kg -220g, 30kg -290g, 40kg – 360g, 40+ kg – 360+ g.

Druh masa Jehněčí
Aktivita psa Běžná
Aktivita psa Běžná až vyšší
Aktivita psa Nižší
Velikost plemene Velká
Velikost plemene Malá
Velikost plemene Všechna
Velikost plemene Střední
Velikost plemene Obří
Věk psa 1-9 let
Věk psa 9 let a více
Hmotnost 1 kg