Online krmiva

Bardog Prémiové granule Senior Light 17/08 8 kg

Kvalitní a oblíbený výrobek Bardog Prémiové granule Senior Light 17/08 8 kg od společnosti Bardog je dostupný tady extra výhodně! Výhodně teď u nás za 464 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Bardog
464

Senior Light 17/08
Granule BARDOG  Senior Light je krmivo  prémiové kvality speciálně vyvinuté pro starší psy, psy s nadváhou, nižší aktivitou a  energetickou potřebou.
Jelikož má většina starších psů oslabený trávící systém je krmivo Senior/light uzpůsobeno tak, že je velmi dobře stravitelné. Snížený obsah bílkovin je zárukou pro správnou funkci ledvin a nezatěžuje další orgány. Díky nižšímu procentu tuku doporučujeme toto krmivo i pro psy se sklony k přibírání.
Použitím kvalitního kuřecího masa z volných chovů a ječmene a zeleniny dosahuje toto prémiové krmivo vysoké stravitelnosti.
Krmivo obsahuje vitamín A, který příznivě působí na zrak a potenci a předchází šerosleposti. Vitamíny E (fokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.
Granule Bardog vynikají nejen svou kvalitou, ale i chutností, takže jsou vhodné i pro mlsné psy. Po otevření pytle ucítí Váš pes lákavou vůni, čímž se pro psy stává Bardog neodolatelným krmivem.
Granule nemají na povrchu mastný povlak, jako u granulí kde se tuk dodává nástřikem na granule a to zamezuje žluknutí granulí. Velikost granulí je 10 – 12 mm.
Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení: Kuřecí maso min. 21%, rýže min. 12%, zelenina, drůbeží tuk, rostlinné oleje, ječmen, cukrová řepa, vláknina, pivní kvasnice, lecitin 5%, vitamíny a minerály, premix, Digest.

Proteiny           170 g/kg
Tuky                80 g/kg
Popelovina        75 g/kg
Vláknina           10 g/kg
Vlhkost             10 g/kg
Vápník              8 g/kg
Fosfor               60 g/kg
Sodík                2 g/kg
vit A                 20000 lU
vit D3               2000 lU
vit E                 75 mg

Dávkování

Váha psa

Denní dávka

10 kg

120 g

20 kg

180 g

30 kg

300 g

40 kg

410 g

50 kg

500 g

60 kg

650 g

Druh masa Kuřecí
Aktivita psa Nižší
Aktivita psa Nízká
Hmotnost 8 kg
Značka Bardog
Výrobce Bardog
Druh krmiva Granule
Velikost plemene Pro všechny
Velikost plemene Malé
Velikost plemene Střední
Velikost plemene Obří
Velikost plemene Velké