Online krmiva

Chlorella 100gr

Hodně povedený kus Chlorella 100gr od společnosti s výborným jménem Slovakia Farma snadno pořídíte teď za nejnižší cenu. Cena již od 239 Kč.
Chlorella 100gr

CHLORELLA
Nejvyšší obsah chlorofylu ze všech zelených organizmů 
Dokonalý zdroj vysoce stravitelných bílkovin, vitamínů a minerálů 
Velmi jemně mletá – vysoce stravitelná 
Účel použití: Výživový doplněk krmiva pro psy i kočky. Chlorella je jeden z nejsilnějších antioxidantů, podporuje trávení a účinně potlačuje zápach z tlamy. Chlorellu lze používat dlouhodobě – měsíce (pravidelná vysoká zátěž), zlepšení zdravotního stavu po nemoci –⁠ rekonvalescence, detoxikace.
100% PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.
Působení na organismus:
Nejvýznamějším přínosem Chlorelly je vázat na sebe různé toxiny a těžké kovy z organizmu – střev, díky obsahu látky Sporopollein, který tvoří s toxiny nevratnou vazbu a odchází z těla s výkaly ven. Působí tak preventivně proti virovým infekcím, zánětům žaludku, srdečním chorobám, nádorovým onemocněním.
Chlorella má vysoký obsah lehce stravitených bílkovin a minerálů – především hořčíku, pak železa v chelátové formě ( stravitelnost přes 90 % ), vápníku, zinku a draslíku. Ze stopových prvků to je mangan, selen, jód, chrom, lithium. Řasy rodu Chlorella mají stejně tak vysoký obsah vitamínů ze skupiny B. Dále provitamínu A – betakarotenu, kyseliny gama-linolenové ( jinak obsažené i v mateřském mléku ).
Obsahuje látku Chlorellin, což je přírodní antibiotikum, působící proti patogenním organizmům bez poškození trávicí mikroflóry.
Specifickou složkou je taky tzv. Chlorella růstový faktor – CGF. U mláďat podporuje růst organizmu a zvyšuje vlastní imunitu. U dospělců dále buduje silný imunní systém a podporuje procesy uzdravení.
Chlorella má silné antioxidační účinky a podporuje činnost i funkci jater. Urychluje rekonvalescenci po nemoci, operacích, nebo po velké fyzické zátěží. Podporuje správnou funkci štítné žlázy.
Vysoký obsah chrolofylu napomáhá ke snížení zápachu z tlamy psa i jeho výkalů. Napomáhá správnémů trávení, zlepšuje zažívání a snižuje plynatost.
Charakteristika:  Rod Chlorella jsou sladkovodní, jednobuněčné řasy, obývající naši planetu již 1,5 miliardy let prakticky v nezměněné podobě. Název chlorella je odvozen od řeckého slova „chloros“ = zelený a latinské přípony „ella“ = malá. Vyskytují se v mnoha druzích ve vodách po celém světě.
Dávkování: Pro málo aktivní psy 1/2 odměrky (3 g) Chlorelly na 10 kg hmotnosti psa na den. Pro aktivní psy 1 odměrka (6 g) na 10 kg / den. Pro velmi aktivní psy v zátěži 1 a 1/2 odměrky (9 g) na 10 kg / den. U malých psů a kočkách pod 10 kg může být 1/3 odměrky (+-2g) na den. Při krmení 2x denně, rozdělte dávku na půlku do každého krmení.
POZOR: U bílých plemen výstavních psů může dojít při pravidelné, delším používání Chlorelly k dočastnému, nežádoucímu zabarvení srsti. Po přerušení dávkování případné vzniklé zbarvení do cca 2 týdnů odezní.
1 odměrka = 6 g
ODMĚRKA SOUČÁSTÍ BALENÍ
Složení: sušená chlorella
Analýza: hrubý protein 62 %, hrubý tuk 12 %, vláknina 8 %, hrubý popel 8 %, sacharidy 10 %, chlorofyl 2480 mg, vlhkost 10 %
Vhodné jako doplněk stravy.
Baleno v uzaviratelném sáčku se zipem. 
Expirace a šarže viz obal. Skladovat v suchu a temnu při pokojové teplotě do cca 20 °C v dobře uzavřených PVC, nebo papírových obalech, v suchu a temnu, bez přímeho slunečního svitu na obal. Přemrznutí, nebo krátká tepelná úprava nevadí.
Krajina původu EU.
Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Není určeno k lidské spotřebě.
Hmotnost 100.000g