Online krmiva

IRONpet Silver Dog Kuřecí 100% masa, konzerva 400 g

Diskontní kus IRONpet Silver Dog Kuřecí 100% masa, konzerva 400 g od populární značky IRONpet máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu. V akci za cenu 48 Kč.
EAN: 8595720704113
IRONpet Silver Dog Kuřecí 100% masa
Ověřit dostupnost
Značka: IRONpet
48

100% masová kuřecí konzerva pro psy všech plemen.
Kuřecí maso je velice snadno stravitelné a je bohatým zdrojem bílkovin. Obsahuje příznivý obsah minerálních látek, zejména železa, fosforu, zinku, sodíku, draslíku a vitamínů skupiny B.
– vyrobená ze 100 % přírodních ingrediencí- vhodná pro všechny věkové kategorie a všechny plemena- neobsahuje obiloviny, sóju, dochucovadla či konzervační a barvící látky- jedná se tedy o bezlepkové, snadno stravitelné krmivo i pro psy s citlivým trávením
Vysoký přirozený obsah aminokyselin, vitamínů a minerálů má příznivý vliv na stav kůže a srsti, budování svalů, správnou funkci srdce a stavbu kostí a zubů.
Složení: kuře 85 %, hovězí 13 % (srdce, plíce, maso, vemeno, bachor), vepřové 2 % (játra, srdce, plíce). 
Jakostní znaky: hrubý protein 15 %, hrubý tuk 11 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 3 %, vlhkost 70 %. Vysoký přirozený obsah aminokyselin (lysin, methionin, cystin), vitamínů (A, E, D) a minerálů.
Krmný návod: krmte 1-2 x denně v souhrnné krmné dávce cca 200 g krmiva na 5 kg hmotnosti psa. Podávejte při pokojové teplotě. Zajistěte přístup k dostatku pitné vody. Po otevření uchovejte v chladu max. 3 dny. Skladujte na suchém a chladném místě. 
Druh masa Kuřecí
Druh masa Hovězí
Druh masa Vepřové