Online krmiva

Jelení paroh rozpůlený (M)

Tento akční výrobek Jelení paroh rozpůlený (M) s osvědčenou značkou Juko snadno naleznete právě zde levně! Nyní pořídíte jen za 178 Kč.
Jelení paroh rozpůlený
Ověřit dostupnost
Značka: Juko
178

Jelení paroh (M) 30-50gKousátko z paroží se opotřebovává pomalu a postupně se z něj stává lahodná pochoutka. Jedná se o 100% čistý přírodní produkt plný minerálů. Slouží jako hračka pro psy, která zároveň zajistí ústní hygienu.Parohy jsou nebarvené, nelakované. Nenajdete v nich žádné umělé přídavky, barviva, chemikálie či konzervační látky.Pro výrobu kousátek se používají pouze čerstvé dobře skladované parohy (za čerstvé lze považovat dobře skladované parohy staré 1-5let). Nepoužíváme parohy staré, šedé, nazelenalé nebo znehodnocené rychlými a častými změnami teplot.Obsahuje:38 % hrubý protein, 0,2 % tuk, 8,5 % voda, 53 % popeloviny, minerály: kalcium, fosfor, železo, magnezium, draslík.
Velikost: M (30 – 50 g) vhodný pro malá a střední plemena ( do 25 kg).
Krmný návod: 1 ks denně. Štěňatům doporučujeme podávat až po výměně zubů. Psi by měli být pod dohledem při žvýkání pamlsků. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Psa nepřekrmujte. Skladujte v chladu a suchu.
Hmotnost 50.000g