Online krmiva

Lisované hypoalergenní Granule Slovakia Farma – Farmárský dvor 26/14 – 14 kg

Velmi žádaný kousek Lisované hypoalergenní Granule Slovakia Farma - Farmárský dvor 26/14 - 14 kg od skvělé značky Slovakia Farma seženete právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! Aktuálně za super cenu 1 625 Kč.
EAN: 0745240527961
Lisované hypoalergenní Granule Slovakia Farma - Farmárský

To nejlepší z celého Slovenska
Lisované
Lisované hypoalergenní Granule Slovakia Farma – Farmárský dvor 26/14
Česko – slovenské granule pro zdraví a vitalitu psů
Lisované hypoalergenní Granule Slovakia Farma – Farmárský dvor 26/14 představují první česko-slovenské granule pro dospělé psy ve běžné aktivitě. Tento produkt je výsledkem dlouholetých zkušeností a poznatků, které byly zúročeny při vývoji vlastní receptury.
Granule jsou vyrobené na Slovensku a všechny suroviny pocházejí výhradně od slovenských dodavatelů. Tím je zajištěna vysoká kvalita a čerstvost surovin, které jsou základem pro unikátní složení těchto granulí.

Hypoalergenní granule s unikátním složením
Granule Slovakia Farma – Farmárský dvor 26/14 jsou hypoalergenní, což znamená, že jsou vhodné i pro psy s alergiemi nebo intolerancí na některé složky. Díky tomu jsou tyto granule ideální volbou pro všechna plemena psů.
Unikátní složení těchto granulí je založeno na multiproteinu, který obsahuje velkou porci krůtího, kachního a husího masa. Tato kombinace mas je velmi dobře stravitelná a je zdrojem vysoce hodnotných bílkovin. Kromě toho obsahuje granule i důležité vitaminy a minerály, které jsou nezbytné pro zdraví a vitalitu psů.
Granule jsou obohaceny o zeleninu, která je důležitým zdrojem vlákniny a řady vitamínů. Dále obsahují nahý oves, který má vysokou energetickou a nutriční hodnotu a je bezlepkový, tudíž vhodný i pro psy s alergiemi.
Lisované granule pro podporu zdraví a imunity
Granule Slovakia Farma – Farmárský dvor 26/14 jsou lisované, což znamená, že jsou vyráběny speciální technologií, která zachovává všechny důležité živiny a vitamíny. Díky tomu jsou tyto granule velmi výživné a zdravé.
Tyto granule neobsahují žádné chemické složky a konzervanty. Jsou bez GMO a sóji, což znamená, že jsou zcela přírodní a bezpečné pro psy. Kromě toho obsahují složky podporující zažívání a imunitu, což přispívá k celkovému zdraví a vitalitě psů.
Granule Slovakia Farma – Farmárský dvor 26/14 jsou tedy ideální volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní a zdravé krmivo pro své psy. Díky svému unikátnímu složení a vlastnostem přispívají k zdraví a vitalitě psů a zároveň jsou velmi chutné.

Krůtí maso je velmi dobře stravitelné a zařazuje se i do jídelníčků psů s alergiemi či intolercí. 

Kachní maso je zdrojem vysoce hodnotných bílkovin, obsahuje i některé důležité vitaminy, jako např. A a B3 a také minerály. Je velmi dobře stravitelné a chutné.
Husa domácí je nejtučnějším druhem drůbeže a vyniká osobitou a výraznou chutí. Husí maso obsahuje třikrát více vitaminu B2 než kuřecí a dvakrát tolik vitaminu B6, dále obsahuje dostatek fosforu, draslíku i železa.
Zelenina jako důležitý zdroj vlákniny a řady vitamínů.
Nahý oves má vysokou energetickou a nutriční hodnotu je bezlepkový, tudíž vhodný i pro psy s alergeiemi, obsahuje vitamin B1 a stopové prvky mangan, hořčík, selen a fosfor. Je velmi dobře stravitelný a vhodný i při nechutenství.
Konopné výlisky jsou superpotravinou, jsou bezlepkové, jsou důležitým zdrojem aminokyselin a obsahují hodně vlákniny – převážně nerozpustné. Jsou bohaté na řadu vitamínů a minerálů a obsahují zhruba 33% bílkovin.
Ovoce je důležitý zdroj vitamínů a živin,vlákniny a samozřejmě sacharidů. Vláknina je důležitá pro správnou funkci střev a sacharidy jsou významným zdrojem energie. I ve volné přírodě tvoří ovoce u vlků nezanedbatelnou část jejich stravování. Jablka jsou zásobárnou vit. C a řady antioxidantů. Hrušky obsahují pouze malé množství vit. C, zato ale mají velké množství vit. B, který je nezbytný pro správné fungování metabolismu. Černý rybíz je zásobárnou vit. C a řady antioxidantů. Ostružiny obsahují řadu minerálů a vit.A. Švestka příznivě působí na na optimální funkci střev a obsahuje mimo jiné vit. E, který má blahodárný vliv na klouby a vazy. Borůvky obsahují především řadu antioxidantů a vit.C a E
Humac Natur – látky podporující zažívání a střevní mikroflóru. Pozitivně působí při průjmech a zácpách. Váže na sebe těžké kovy a přirozenou cestou odstraňuje z těla.
Složení: 28 % čerstvě zpracovaného krůtího masa v sušeném stavu, 12 % čerstvě zpracovaného kachního masa v sušeném stavu, 12 % čerstvě zpracovaného husího masa v sušeném stavu, 12 % rýže, 9 % sušené zeleniny /bramborové vločky, mrkev, petržel, špenát/, 8 % nahého ovsa, krůtí a kachní tuk /přírodní tokoferoly, zdroj vitaminu E/, konopné výlisky, ovocné výlisky (jablko 0,6 %, hruška 0,6 %, černý rybíz 0,3 %, švestka 0,3 %, ostružina 0,2 %, borůvka 0,2 %), pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, huminové látky, extrakt z kaštanu, ostropestřec mariánský.
Analytické složky: bílkoviny 26 %, hrubý tuk 14 %, popel 5,5 %, vláknina 2,8 %, vápník 1,4 %, fosfor 1,2 %, vlhkost 7 %Výživové doplňkové látky v 1 kg: vit. A (3a672a) 11 200 m.j., vit. D3 (3a671) 1100 m.j., vit. E /alfa-tokoferol/ (3a700) 250 m.j., vit. B1 (3a821) 4 mg, vit. B2, (3a825i) 8 mg, cholinchlorid (3a890) 500 mg, niacinamid (3a315) 50 mg, pantotenát vápenatý (3a841) 15 mg, kyselina listová (3a316) 1 mg.
Stopové prvky: Železo (síran železnatý, monohydrát) ( 3b103 ) 220 mg, zinek – Zn (oxid zinečnatý) (3b603) 170 mg, mangan – Mn (oxid manganatý) (3b502) 64 mg, měď – Cu (3b502) ( pentahydrát síranu měďnatého) (3b405) 10 mg, jód – I (jodid draselný) (3b201) 3 mg, selen – Se (seleničitan sodný) (3b801) 0,12 mg, glukosamin 340 mg.
Doporučené dávkování: Hmotnost dospělého psa: 5 kg – 80 g, 10 kg -160 g, 15 kg -185 g, 20 kg -220 g, 30 kg -290 g, 40 kg – 360 g, 40+ kg – 360+ g.

Druh masa Masová směs
Druh masa Krůtí
Druh masa Kachna
Druh masa husa
Aktivita psa Běžná
Aktivita psa Běžná až vyšší
Aktivita psa Nižší
Aktivita psa Vyšší
Velikost plemene Velká
Velikost plemene Malá
Velikost plemene Všechna
Velikost plemene Střední