Online krmiva

Max Herba Spray Dog & Cat sprej, kočka a pes 200 ml

Kvalitní a žádaný produkt Max Herba Spray Dog & Cat sprej, kočka a pes 200 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Herba Max jednoduše najdete na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně. Aktuálně v akci za 158 Kč.
Max Herba Spray Dog & Cat sprej
Zjistit více »
Značka: Herba Max
158
Popis produktu

Sprej proti klíšťatům a blechámRepelentní sprej Herba Max je protizápachový spray proti klíšťatům, blechám a jiným ektoparazitům.Sprej proti klíšťatům a blechám Herba Max je vhodný pro psy i kočky všech věkových skupin. Sprej Herba Max je bezpečný pro zvířata i pro lidi a příjemně voní po citrónech.
Použití:Repelentní sprej Herba Max BIO lze použít pro kočky a všechny psy všech plemen včetně koťat, štěňat, březích fen a březích koček.
Aplikace:Doba první účinnosti spreje proti klíšťatům a blechám je do 24 hodin po první aplikaci na zvíře. Doporučujeme preventivně nastříkat zvíře před každou návštěvou všech rizikových oblastí jako jsou, lesy, louky nebo vysoká tráva. Aplikace se provádí ze vzdálenosti asi 20 cm od srsti zvířete. Dbejte na ochranu očí a uší psa nebo kočky!!! Před každým použitím nádobku potřepejte.
Skladování:Přípravek proti blechám a klíšťatům Herba Max Bio skladujte na suchém místě při teplotě 5 – 25 °C, mimo dosah dětí a v originálním obalu odděleně od potravin a nápojů. Datum doporučené spotřeby je uvedeno na obalu každého výrobku.
Složení: citrónová esence, geranium (výtažek),rozmarýn, levandule.