Online krmiva

MAX krůtí a kuřecí svalovina 800g

Tento exkluzivní produkt MAX krůtí a kuřecí svalovina 800g od výrobce Sokol Falco můžete pořídit právě teď v nabídce levně! Nyní pořídíte od 169 Kč.
EAN: 8594025081431
MAX krůtí a kuřecí

Nejlepší výběr kousků masa. Masová konzerva je naplněna ze 100 % libovou krůtí a kuřecí svalovinou bez kosti.
Konzerva řady MAX má vynikající nutriční a dietní hodnoty, vysoký obsah hořčíku, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje sodík a vápník, jenž příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Vše je v přírodní formě.
Obsahuje krůtí a kuřecí svalovinu, které mají vysoký obsah esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2. Dále obsahuje proteiny, jenž působí na růst svalů. Podporuje žvýkací svalstvo a je vynikající na kondici i srst.
Konzerva řady MAX je vhodná pro všechny věkové kategorie a všechna plemena.
Všechny naše produkty jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin, rýže nebo sóji. Receptury jsou sestaveny veterinářem a zároveň zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.
FALCO konzervy mají trvanlivost 3 roky. Navíc jsou opatřeny průhledným plastovým víčkem, které uchovává maso v konzervě čerstvé a zároveň zabraňuje zápachu v lednici. Vydrží v chladu kolem 7 dní nebo dle Vašeho uvážení.

Druh masa Kuřecí
Druh masa Krůtí
Hmotnost 800.000g