Royal Canin Labrador Retriever 12kg

Kompletní krmivo pro dospělé a stárnoucí psy plemene labradorský retrívr - nad 15 měsíců. Tato receptura pomáhá udržovat... více informací »
Royal Canin Labrador Retriever
Značka: Royal Canin
1 549 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní krmivo pro dospělé a stárnoucí psy plemene labradorský retrívr - nad 15 měsíců. Tato receptura pomáhá udržovat...

Kompletní krmivo pro dospělé a stárnoucí psy plemene labradorský retrívr – nad 15 měsíců. Tato receptura pomáhá udržovat ideální váhu labradorského retrievera díky adaptovanému obsahu kalorií . Podporuje zdravé kosti a klouby. Textura a receptura granulí jsou adaptovány pro potřeby labradorského retrievera, a jejich exkluzivní tvar pomáhá snižovat rychlost příjmu potravy. Složení Kukuřice, rýže, dehydratované hovězí a vepřové proteiny, dehydratované kuřecí proteiny, hydrolyzované živočišné proteiny, živočišné tuky, rostlinná vláknina, řepné řízky, kukuřičný gluten, pšenice, kvasnice a jejich části, rybí tuk, minerální látky, sójový olej, slupky a semena psyllia, frukto-oligosacharidy, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), olej z brutnáku lékařského (0,1 %), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).
Kvalitní a velmi žádaný produkt Royal Canin Labrador Retriever 12kg jde koupit ještě tu na webu v sekci granule pro psy. Vyberte si ještě ostatní produkty z této populární rubriky za super cenu.

Tento žádaný produkt Royal Canin Labrador Retriever 12kg originál od výrobce Royal Canin získáte právě zde za extra cenu. Právě nyní za skvělou cenu 1 549 Kč.