Kapsička Ontario krůta+kuře se zeleninou ve vývaru 300g

Krůtí a kuřecí maso se zeleninou ve vývaru. Kompletní krmivo pro psy všech věkových skupin (od 2. měsíce věku) inspirováno... více informací »
Kapsička Ontario krůta+kuře se zeleninou ve vývaru
Značka: Ontario
59 Kč
Ověřit dostupnost
Krůtí a kuřecí maso se zeleninou ve vývaru. Kompletní krmivo pro psy všech věkových skupin (od 2. měsíce věku) inspirováno...

Krůtí a kuřecí maso se zeleninou ve vývaru. Kompletní krmivo pro psy všech věkových skupin (od 2. měsíce věku) inspirováno Barfem. Jemně rozemleté krůtí a kuřecí maso s většími kousky čisté svaloviny, brambor, hrachu a mrkve ve voňavém vývaru. Receptura obsahuje kuřecí změkčené kosti, které jsou důležité pro svůj obsah fosforu a vápníku. Při výrobě kapsiček jsou používány pouze vysoce kvalitní ingredience čistě přírodního charakteru. Maso je v kvalitě pro lidskou spotřebu. Kapsičky jsou tepelně sterilizované, neobsahují tak žádné konzervanty. Přirozený vzhled a aroma bez jakýchkoli dochucovadel a barviv. Složení Krůtí maso 40%, kuřecí maso 30%, vývar 18%, brambory 4%, hrách 3%, mrkev 3%, změkčené kuřecí kosti 2%. Analytické složky Hrubý protein 11%, hrubý tuk 2%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 1%, vlhkost 84%. Krmný návod Krmte 1-2krát denně v maximálním množství 200g na 5kg váhy Vašeho psa. Před otevřením uchovávejte na suchém místě při teplotě…
Tento unikátní produkt Kapsička Ontario krůta+kuře se zeleninou ve máte možnost nakoupit aktuálně tady na webu ve známé sekci konzervy a kapsičky. Nyní najdete unikátní kousky z naší kategorie ve výhodné akci!

Zlevněný produkt Kapsička Ontario krůta+kuře se zeleninou ve vývaru 300g od této skvělé značky Ontario máte možnost koupit u nás nyní výhodně! V současnosti za 59 Kč.