Online krmiva

Masové srnčí kostky SlovakiaFarma Massaro 100g

Nejprodávanější výrobek Masové srnčí kostky SlovakiaFarma Massaro 100g od známé společnosti Slovakia Farma jde získat tady teď za akční cenu! Aktuálně v akci od 141 Kč.
Masové srnčí kostky SlovakiaFarma

Srnčí masové kostky SlovakiaFarma Massaro 100g – Přírodní delikatesa pro vaše mazlíčky
Představte si, jak vaše milované zvířecí společníky rozzáří radostí přírodní pochoutka, která je nejen chutná, ale také plná živin a zdraví prospěšných látek. Srnčí masové kostky SlovakiaFarma Massaro 100g jsou přesně takovým produktem. Tento výrobek je vyrobený z vysoce kvalitního masa, které je známé svou vysokou stravitelností a výživovou hodnotou.
Kvalita a přírodní složení
Srnčí masové kostky SlovakiaFarma Massaro 100g jsou vyráběny bez použití konzervantů, dochucovadel a barviv. Tím je zaručena jejich přirozená chuť a vůně, která je pro psy a kočky neodolatelná. Složení těchto masových kostek je jednoduché a přímočaré – Srnčí maso a kosti. Toto maso je hypoalergenní. 
Srnčí masové kostky SlovakiaFarma Massaro jsou také vhodné pro alergické psy. Díky svému hypoalergennímu složení mohou být podávány i těm nejcitlivějším jedincům bez obav z alergických reakcí.
Výhody srnčích masových kostek
Srnčí masové kostky SlovakiaFarma Massaro 100g jsou vynikající volbou pro všechny, kdo chtějí svým zvířecím společníkům dopřát kvalitní a zdravou pochoutku. Díky svému složení jsou tyto kostky bohaté na živiny a zdraví prospěšné látky. Bílkoviny a tuky přispívají k udržení svalové hmoty a podporují zdraví srsti a kůže.
Původ a kvalita
Srnčí masové kostky SlovakiaFarma Massaro 100g pocházejí ze zemí EU. Tento produkt je tedy nejen chutný, ale také vysoce kvalitní a bezpečný pro vaše mazlíčky.
Zážitek pro vaše mazlíčky
Představte si radost a nadšení vašich mazlíčků, když jim podáte tyto vynikající srnčí masové kostky. Tato pochoutka je nejen chutná, ale také zdravá a plná živin. Je to skvělý způsob, jak odměnit své mazlíčky za jejich věrnost a lásku.
Srnčí masové kostky SlovakiaFarma Massaro 100g jsou skutečnou delikatesou pro vaše mazlíčky. Je to produkt, který zaručuje kvalitu, zdraví a radost pro vaše zvířecí společníky.
Složení: sušené srnčí 100 % (maso 70 %, kosti 30 %).

Analytické složky: hrubý protein 37,3 %, hrubý tuk 26,6 %, vlhkost 3,9 %, hrubý popel 24,27 %, hrubá vláknina 2,2 %.

Druh masa Králičí
Výrobce SlovakiaFarma
Druh Sušené maso
Maso srnčí
Hmotnost 0.1 kg