Online krmiva

MAX 3/4 kuřete s dršťkami 1200g

Exkluzivní produkt MAX 3/4 kuřete s dršťkami 1200g od výrobce s dobrým jménem Sokol Falco snadno získáte online ve slevě. Aktuálně za 110 Kč.
EAN: 8594025080632
MAX 3/4 kuřete s

Nejlepší výběr kousků masa. Masová konzerva je naplněna ze 75 % celými kousky nasekaného kuřete včetně kostí a 25 % hovězími dršťkami.
Konzerva řady MAX má vynikající nutriční a dietní hodnoty, vysoký obsah hořčíku, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje sodík a vápník, jenž příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Vše je v přírodní formě.
Strava psa by měla být vyvážená, ideální je kombinace masa s droby, které obsahují důležité vitamíny a látky.
Dršťky jsou zdrojem vápníku, fosforu a výživových látek, které příznivě působí na klouby, obsahují velmi málo tuku. Dále obsahují hodnotné bakterie, které obohacují střevní mikroflóru psa, což přispívá k lepšímu trávení.
Kosti v konzervě nejsou nebezpečné, díky sterilizaci, která se provádí při vysokém tlaku a teplotě, jsou zcela měkoučké a lze je rozmáčknout mezi prsty.
Kosti jsou důležitým prvkem ve stravě mazlíčka, obsahují důležité minerální látky. Při krmení konzervami, které obsahují kosti, nemusí chovatelé dokupovat žádné další vitamíny obsahující minerální látky.
Konzerva řady MAX je vhodná pro všechny věkové kategorie a všechna plemena.
Všechny naše produkty jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin, rýže nebo sóji. Receptury jsou sestaveny veterinářem a zároveň zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.
FALCO konzervy mají trvanlivost 3 roky. Navíc jsou opatřeny průhledným plastovým víčkem, které uchovává maso v konzervě čerstvé a zároveň zabraňuje zápachu v lednici. Vydrží v chladu kolem 7 dní nebo dle Vašeho uvážení.
Druh masa Kuřecí
Hmotnost 1200.000g