Online krmiva

Arktický krill 200g

Tento velmi oblíbený kousek Arktický krill 200g značky Slovakia Farma získáte v naší internetové nabídce ve výhodné akci. Aktuálně stojí u nás 172 Kč.
Produkt bez obrázku

ARKTILCKÝ KRILL – 100% PŘÍRODNÍ 
-zdroj proteinů, nenasycených mastných kyselin, vápníku, fosforu a betakarotenu
Účel použití: Výživový doplněk krmiva pro psa i kočku. Vhodné pro psy všech věkových kategorií všech plemen a také pro kočky. Je významným zdrojem vysoce stravitelných proteinů, nenasycených mastných kyselin, vápníku a fosforu. Dále je bohatým zdrojem polysacharidů , hydrolytických enzymů, antioxidantů, betakarotenu, vitamínů rozpustných v tucích ( A, D, E, K ). Arktický krill je také ideální doplněk při krmení syrovou stravou BARF – pro doplnění nenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6. Doplňuje také látky pro výživu kloubního systému, pro stimulaci imunitního systému, při zánětlivém onemocnění, při svědění a ztrátě kvality pokožky, nebo srsti. Je vhodný pro podporu kardiovaskulárního systému a funkci mozkových buněk.
Dávkování: Pro málo aktivní psy ¼ odměrky na 10 kg hmotnosti psa na den. Pro aktivní psy ½ odměrky na 10 kg/den. Pro velmi aktivní psy v zátěži ¾ odměrky na 10 kg/den. U malých psů a koček do 10 kg ¼ odměrky/den. Při krmení 2x denně, rozdělte dávku na polovic do každého krmení. U velmi aktivních, nebo pracovních psů, u štěňat velkých a obřích plemen, nebo při poškozené srsti a kůže je možno zvýšit dávkování o 50 %.
Složení: arktický krill.
Analýza: Bílkoviny 54%, Tuk 20%, EPA 10%, DHA 6%, Popel 11%, Vlhkost 12%
Skladovat v suchu a při pokojové teplotě, nevystavovat slunci.
Krajina původu EU.
Není určeno k lidské spotřebě.

Hmotnost 200.000g