Online krmiva

Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi 250 gr

Oblíbený a kvalitní produkt Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi 250 gr od značky se zárukou kvality Natureca jde nakoupit u nás právě ve slevě! V současnosti za 194 Kč.
EAN: 8719326194721
Bonbóny z ovčího tuku s mořskou
Ověřit dostupnost
Značka: Natureca
194

Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi: Přírodní posilovač zdraví a vitality
Představte si, že byste mohli svému čtyřnohému příteli poskytnout nejen chutnou pochoutku, ale také produkt, který podpoří jeho zdraví a vitalitu. Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi od značky Natureca jsou právě takovým produktem.
Přírodní složení pro zdraví a vitalitu
Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi jsou vyrobeny z 95% ovčího tuku a 5% mořské řasy. Ovčí tuk je 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné chemické přísady ani barviva. Je to skvělý zdroj vitamínů A, D, E a K, které jsou důležité pro zdraví a vitalitu psa. Mořská řasa je bohatá na minerály a vitamíny, které podporují zdraví pokožky, srsti a kostí.
Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi jsou vhodné pro všechna plemena psů všech věkových kategorií. Mohou být použity jako doplňkové krmivo, které může pomoci i proti vypadávání srsti psa, proti poškozené pokožce a pomáhají zlepšit přirozenou obranyschopnost organismu. Jsou také vhodné pro psy trpící alergiemi na krmiva a pro psy s dietou na jehněčím mase.
Holandské pamlsky pro zdraví a vitalitu
Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi jsou vyráběny v Holandsku, zemi známé svou vysokou kvalitou výroby krmiva pro zvířata.
Natureca: Přírodní posilovač zdraví a vitality
Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi jsou spadají pod značku „Natureca“. Tento název odkazuje na jejich schopnost podpořit zdraví a vitalitu psa. Díky svému přírodnímu složení a vysoké kvalitě výroby jsou tyto bonbóny skvělým doplňkem stravy pro každého psa.
Dávkování bonbónů je jednoduché: 1-3 maxi bonbóny na 20 kg psa, 1-3 mini bonbóny na 10 kg psa. Balení o hmotnosti 250 gramů obsahuje přibližně 40 maxi bonbónů nebo 80 mini bonbónů.
Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou Maxi jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce podpořit zdraví a vitalitu svého psa přírodním a chutným způsobem.
Složení: ovčí tuk (95%), mořská řasa (5%)
Analýza: hrubý tuk 97%, hrubý protein 0,8%, hrubý popel 0,1%, hrubá vláknina 1,7%, vlhkost 0,6%, Vitamin A mj 2000, Vitamin D3 mj <300. Na 1000g Výživová hodnota: 897 kcal / 100 gramů Hmotnost: 250gr. Balení maxi cca 40ks, mini cca 80ks Uchovávejte v suchu a chladu. Spotřeba: viz obal Země původu: Holandsko Hmotnost 250.000g