Online krmiva

Spirulina 250gr

Vysoce kvalitní výrobek Spirulina 250gr od dodavatele kvalitních produktů Natureca lze sehnat u nás teď trvale výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 229 Kč.
EAN: 7434626890807
Spirulina 200gr
Ověřit dostupnost
Značka: Natureca
229

SPIRULINA 200 gr
Přírodní antioxidant, přírodní detox, zdroj vitamínů, minerálů a chlorofylu
Účel použití: Výživový doplněk krmiva pro psa i kočku. Vhodné pro psy všech věkových kategorií všech plemen a také pro kočky. Spirulina platensis je sladkovodní sinice s velmi vysokým obsahem bílkovin, vitamínů, minerálů a chlorofylu. Výrazně podporuje přirozenou imunitu a snižuje projevy artritidy. Je to silný antioxidant a hlavně detoxikant těžkých kovů. Podporuje významně mozkovou činnost, snižuje obsah jaterního tuku a tím i možnost metabolických poruch. Zlepšuje trávení, potlačuje zápach z tlamy.
100% PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.
Spirulina platensis je sladkovodní sinice s velmi vysokým obsahem bílkovin, vitamínů, minerálů a chlorofylu. Výrazně podporuje přirozenou imunitu a snižuje projevy artritídy. Je to silný antioxidant a hlavně detoxikant těžkých kovů. Podporuje významně mozkovou činnost, snižuje obsah jaterního tuku a tím i možnost metabolických poruch. Zlepšuje trávení, potlačuje zápach z tlamy.
Spirulina jsou přirozeným a velmi bohatým zdrojem lehce stravitených bílkovin, zeleného přírodního barviva chlorofylu a minerálů: Železa v chelátové formě ( je vysoce stravitelné ), vápníku, zinku, draslíku a hořčíku. Ze stopových prvků to je mangan, selen, jód, chrom, lithium. Sinice Spirulina mají vysoký obsah vitamínů ze skupiny B, především B12. Dále provitamínu A – betakarotenu, kyseliny gama-linolenové ( jinak obsažené i v mateřském mléku )
Spirulina má sytě zelenou, jasnou barvu, velmi jemnou až pudrovitou strukturu a jemné, rostlinné aroma, podobné rozmělněné trávě. Díky této jemné struktuře má i vysokou využitelnost v organizmu.
Ve výživě psa může hrát významnou roli v doplňování širokého spektra vysoce stravitelných a jinak pro něj jen těžko dostupných specifických živin – především, enzymů, specifických aminokyselin, minerálů, stopových prvků, vitamínů, antioxidantů a nenasycených mastných kyselin. 
Působení na organismus:
Spirulina má největší přínos ve výrazné podpoře přirozené imunity organizmu psa i ostatních savců. Vynikající doplněk stravy při podvýživě.
Má silné antioxidační účinky, čímž brání organismus proti degenerativním změnám a nádorovým onemocněním.
Má velmi účinné detoxifikační vlastnosti – významně působí proti akumulaci těžkých kovů a jiných toxických materiálů ve tkáních ( např. arsen, olovo, rtuť, kadmium, fluoridy, aj. )
Vysoce ochrané účinky na nervovou soustavu – váže těžké kovy a snižuje oxidační a zánětlivé faktory u neurodegenerativních poruch.
Podporuje regeneraci neuronů – sníží rychlost neurodegenerace, potlačí degeneraci motorických neuronů.
Urychluje rekonvalescenci po nemoci, operacích, nebo při fyzické zátěží.
Zmírňuje vliv stresu – výstavy, závody, týraná zvířata.
Usnadňuje hojení ran – snižuje riziko zánětu.
Podporuje správnou funkci štítné žlázy. Stimuluje lymfatický systém. Zvyšuje hladinu hemoglobinu.
Napomáhá ke snížení zápachu z tlamy psa, napomáhá správnémů trávení, tlumí plynatost a zlepšuje zažívání.
Dávkování: Pro málo aktivní psy 1/4 odměrky / 10 kg / hmotnosti psa na den. Pro aktivní psy 1/2 odměrky / 10 kg / den. Pro velmi aktivní psy v zátěži 3/4 odměrky / 10 kg / den. U malých psů a koček do 10 kg může být 1/4 odměrky / den. Při krmení 2x denně, rozdělte dávku na polovinu do každého krmení.
Složení: sušená spirulina
Analýza: hrubý protein 65 %, tuk 6,5 %, vláknina 12,8 %, hrubý popel 8,4 %, sacharidy 12 %, chlorofyl 1,6 %, vlhkost 8 %
Vhodné jako doplněk stravy.
Expirace a šarže viz obal. Skladovat v suchu a chladu při pokojové teplotě do cca 20 °C v dobře uzavřeném a neprodyšném obalu, bez rázového střídání teplot a přímeho slunce. Přemrznutí, nebo krátká tepelná úprava nevadí.
Krajina původu EU.
Doplňkové krmivo pro psy. Není určeno k lidské spotřebě.
Hmotnost 200.000g