Online krmiva

FARMKA DOG s kuřetem 800g

Tento žádaný výrobek FARMKA DOG s kuřetem 800g od dodavatele zboží Sokol Falco snadno získáte momentálně v naši nabídce v akci! Právě nyní za 81 Kč.
EAN: 8594025081585
FARMKA DOG s kuřetem

Jedná se o ručně a poctivě vkládané kusy kuřete v hovězím. Obsahuje celkem 30 % ručně vložených kusů kuřete do 70 % hovězího mletého masa. Výrobek může obsahovat kosti.
Kuřecí maso je velice snadno stravitelné a je bohatým zdrojem bílkovin. Obsahuje příznivý obsah minerálních látek, zejména železa, fosforu, zinku, sodíku, draslíku a vitamínů skupiny B.
Kosti v konzervě nejsou nebezpečné, díky sterilizaci, která se provádí při vysokém tlaku a teplotě, jsou zcela měkoučké a lze je rozmáčknout mezi prsty. Jsou důležitým prvkem ve stravě mazlíčka, protože obsahují důležité minerální látky. Při krmení konzervami, které obsahují kosti, nemusí chovatelé dokupovat žádné další vitamíny obsahující minerální látky.
V jedné konzervě najdete vyvážený poměr vitamínů, minerálů a hodnotných látek, a to právě díky kombinaci masa a vnitřností.
Strava psa by měla být vyvážená, proto je ideální kombinovat maso s droby, které obsahují důležité vitamíny a látky.
FARMKA DOG je vhodná nejen pro všechny věkové kategorie a všechna plemena psů, ale také pro zvířata v zátěži, březí a kojící nebo pro zvířata s problémy s trávením a váhou.
Všechny naše produkty jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin, rýže nebo sóji. Receptury jsou sestaveny veterinářem a zároveň zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.
FALCO konzervy mají trvanlivost 3 roky. Navíc jsou opatřeny průhledným plastovým víčkem, které uchovává maso v konzervě čerstvé a zároveň zabraňuje zápachu v lednici. Vydrží v chladu kolem 7 dní nebo dle Vašeho uvážení.
Druh masa Kuřecí
Druh masa Hovězí
Hmotnost 800.000g