Online krmiva

MAX kostky libové svaloviny s vemínkem 800g

Tento neodolatelný kousek MAX kostky libové svaloviny s vemínkem 800g od značky s dobrým jménem Sokol Falco jednoduše seženete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 134 Kč.
EAN: 8594025080588
MAX kostky libové svaloviny s

Nejlepší výběr kousků masa. Masová konzerva je naplněna ze 75 % směsí hovězí a vepřové svaloviny a 25 % hovězím vemenem.
Konzerva řady MAX má vynikající nutriční a dietní hodnoty, vysoký obsah hořčíku, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje sodík a vápník, jenž příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Vše je v přírodní formě.
Obsahuje hovězí a vepřovou svalovinu, které mají vysoký obsah esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2. Dále obsahuje proteiny, jenž působí na růst svalů. Podporuje žvýkací svalstvo a je vynikající na kondici i srst.
Strava psa by měla být vyvážená, ideální je kombinace masa s droby, které obsahují důležité vitamíny a látky.
Vemeno má vysoký obsah bílkovin, které mají vliv na správnou tvorbu obranných látek, podporují stavbu těla a zdravý pohyb.
Konzerva řady MAX je vhodná pro všechny věkové kategorie a všechna plemena.
Všechny naše produkty jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin, rýže nebo sóji. Receptury jsou sestaveny veterinářem a zároveň zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.
FALCO konzervy mají trvanlivost 3 roky. Navíc jsou opatřeny průhledným plastovým víčkem, které uchovává maso v konzervě čerstvé a zároveň zabraňuje zápachu v lednici. Vydrží v chladu kolem 7 dní nebo dle Vašeho uvážení.

Druh masa Hovězí
Druh masa Vepřové
Hmotnost 800.000g