Online krmiva

Kolagen pro psy a kočky SlovakiaFarma 100g

Velmi žádaný produkt Kolagen pro psy a kočky SlovakiaFarma 100g od oblíbené značky se zárukou kvality Slovakia Farma můžete dostat v naší internetové nabídce trvale výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 247 Kč.
Kolagen pro psy a kočky
Popis produktu

Hydrolyzovaný kolagen je vysoce stravitelný a plně využitelný protein pro psy a kočky, který se běžně vyskytuje v pojivové tkáni a kostech. Kolagen je vhodný doplněk stravy pro psy a kočky všech věkových kategorií. Ideální doplněk pro sportovní kynologii. Používá se jako prevence proti vzniku pohybových problémů nebo při zvýšeném riziku onemocnění pohybového aparátu, jako je artróza a osteoporóza. Upozornění: Tento doplněk stravy neslouží jako lék! Pokud váš pes při pohybu pociťuje výraznou bolest, má zhoršenou koordinaci pohybu nebo máte podezření na počínající osteoporózu a artrózu, okamžitě navštivte svého veterinárního lékaře!
Složení.
Analytické složky: hrubá vláknina 6,54 % , tuk 0,74 % , hrubý protein 61,11 % , popel 3,77 %.
Doporučené dávkování: Denně: Malá plemena (1-10 kg) 1/2 lžičky Střední plemena (10-25 kg) 1 lžička Velká plemena (25-45 kg) 2 lžičky Obří plemena (nad 45 kg) 3 lžičky

Hmotnost 100.000g